11 – 22 Mart 2013 AÖF Bahar Kayıt Yenileme Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak ?

0
1326

AÖF Bahar dönem kayıt yenileme ücretleri aşağıda belirtilen bankaya, açıklanan ödeme yöntemleriyle yatırılabilir. Kayıt yenileme için kesin bir ücret bulunmamaktadır. Seçtiğini ders sayısına göre öğrenim ücreti değişmektedir. Tam olarak ne kadar para yatıracağınızın bilgisi, ders ekle sil işleminin ardından size gösterilecek olan belgede yer alacaktır. 

Kayıt Yenileme ücretleri: Vakıfbank‘a yatırılacaktır. Ücretler, şubeden, telefonla, bankamatiklerden ve internetten yatırılabilir.

Kayıt yenileme ücretleri genellikle 200 TL civarındadır.

Kayıt yenileme ücreti en geç 22 Mart 2013 saat 23:30’a kadar yatırılmalıdır.

>>> Ders Ekle Sil İşlemleri <<<

Şubeden Ödeme Nasıl Yapılacak ?

Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine T.C. kimlik numaranız ile kayıt yenileteceğiniz bö-lüm/program belirterek ödemenizi gerçekleştiriniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığından Ödeme Nasıl Yapılır ?

Vakıfbank’ta İnternet bankacılığı kullanıyorsanız, Vakıfbank’ın İnternet sitesindeki (http://www.vakifbank.com.tr) “Internet Bankacılığı” menüsünden, internet şifrenizle giriş yaparak “Ödemeler”, “Üniversite Harç İşlemle-ri” sırasıyla tıklayınız. Ardından üniversite se-çeneğinden “Anadolu Üniversitesi Açıköğretim
Fakültesi Ödemeleri”ni seçiniz. Öğrenci numarası olarak T.C. kimlik numaranızı doğru şekilde giriniz. “Devam” tuşunu tıklayınız. Bir sonraki sayfada kayıt türü bölüm/programa göre yapmanız gereken ödeme tutarları görülecek ve onaylamanız istenecektir. Onaylamanızdan sonra ekranda görülecek dekontun dökümünü yazıcıdan alarak öğreniminiz süresince saklayınız.

Vakıfbank ATM’lerinden Ödeme

Kartsız Ödeme

Parabankomat ATM’lerde, Giriş tuşuna basarak ulaşacağınız “Kartsız İşlemler” ekranında, “Ödemeler” menüsünde yer alan “Üniversite Ödeme” işlemini seçtikten sonra ATM ekra-nında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve ardından T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yenileteceğiniz programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartla Ödeme

Vakıfbank Bankomat 7/24 kartınızla giriş yap-tıktan sonra “Ödemeler” menüsünde yer alan “Üniversite Ödeme” seçeneğinde ATM ekra-nında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF ko-dunu ve T.C. kimlik numaranızı girerek, borçla-rınızın listelendiği ekranda kayıt yenileteceğiniz programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bilgilerini girerek başkasına ait ödeme de yapabilirsiniz.

İşleminizin sonuçlandığından emin olduktan sonra ATM’den aldığınız makbuzu ödeme yaptığınızı belgelemek için saklayınız.

Telefon Bankacılığı ile Ödeme
Vakıfbank İnternet müşterisi olanlar “444 0724 Vakıfbank telefon bankacılığı”nı arayarak sıra-sı ile “Bankacılık Hizmetleri”ni, “12 haneli Vakıfbank müşteri numarası”nı, “8 haneli İnternet şifresi”ni tuşlayıp, “Müşteri temsilcisine bağlanarak” ödemelerini yapabilirler.

Bir yorum bırakın