2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Giriş Yerleri Öğrenme

1
1735

2012 KPSS Önlisans ve Ortaöğretim (Lise) için sınav giriş yerleri belli olmuştur. Aşağıdaki linke tıklayıp T.C. Kimlik Numaranız ve şifrenizi girerek, 2012 kpss sınav giriş yerinizi öğrenebilir ve sınav giriş belgenizi görebilirsiniz.

[ad]

>>> 2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Giriş Yerleri <<<

  • 22 Eylül 2012 tarihinde Cumartesi sabah ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde Pazar sabah ortaöğretim düzeyinde yapılacak olan 2012 Kamu Personel Seçme Sınavına (2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans) başvuran adayların, sınavlara girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Sınavlar Cumartesi ve Pazar sabahı saat 9.30’da başlayacaktır.

 

  • Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini, TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile 14 Eylül 2012 tarihinde saat 13.30’dan itibaren ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.


  • Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınavda yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır.Sınava Giriş Belgesinin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunan adayın sınavı geçersiz sayılacaktır. Sınava Giriş Belgesiyanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

1 YORUM

Bir yorum bırakın