2012 ÖSYS LYS Ek Yerleştirmeleri Ne Zaman Açıklanacak ?

2012 ÖSYS LYS yerleştirme sonuçları açıklandı, tercihi tuttuğu halde kazandığı bölüme kayıt yaptırmayan öğrencilerin bölümlerini 7 Eylül‘den sonra ÖSYM belirleyecek ve buna göre LYS EK Yerleştirme ihtiyaçları belirlenecektir. Ek Yerleştirmeleri Ne Zaman Açıklanacak ? 

Ek yerleştirmeler 27 Eylül – 1 Ekim Tarihlerinde yapılacak. Kılavuz yayımlandı:

[ad]

Geçen sene olduğu gibi Ek yerleştirme kılavuzunun 2012 Eylül ayının son haftasında yayımlanmasını bekliyoruz. Bunun ardından 2012 ÖSYM LYS Ek yerleştirme tercihlerinin ise Ekim ayının ilk haftası yapılması bekleniyor. Ek yerleştirme sonuçlarının ise Ekim’in ortalarında açıklanmasını bekliyoruz.

Gelişmeler sayfamızda yer alacaktır. Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz: Gribilge Facebook

Etiketler: , , , , ,

  

92 Yorum : “2012 ÖSYS LYS Ek Yerleştirmeleri Ne Zaman Açıklanacak ?”

  1. Gencoy 26 Eylül 2012 Saat: 17:25 #

    ben geçiş hakkı yaptım ama ılk tercih alttan dersim var diye olmadı onu verdim şimdi ek tercihlerden yapacam ama diploma puanı ile giricem muhasebe bölümü okudum çoğu kişi diyor bütün bölümleri seçebilirsin falan oluyor öle dimi illa kendi okudugun bölümüne yakın bölümler değil dimi herkes nerdeyse hepsini seçebilirsiniz diyorda.

  2. Gencoy 27 Eylül 2012 Saat: 05:25 #

    yada olmasa ben kendi bölümdeki olmayan bölüm altınada kendi bölümüme yakın bölümlerden yazayım ozaman nasıl olsa 30 ek tercih hakkımız var.

Bir Cevap Yazın


Site içinde arama yapabilirsiniz: