2012 Üniversite Katkı Payı Ücretleri Ne Kadar ?

0
1457

Bir çok üniversitenin kayıt kılavuzunda katkı payı/harç ödemeleri için banka hesap numaraları bulunmakta ancak 2012 Üniversite katkı payı ücretleri henüz açıklanmamıştır. Katkı paylarının açıklanması için hem Yurtkur burs/kredi sonuçları hem de Bakanlar Kurulunun toplanması beklenmektedir.

[ad]

Bakanlar Kurulu kararından sonra her üniversite kendi web sayfasında katkı payı ücretlerini belirtecektir. 2012 Üniversite Katkı Payı Ücretleri Ne Kadar ? Lütfen aşağıdaki uyarıları okuyunuz.

Not: Bazı üniversiteler harç ücretlerinin belirlenmesini beklemeden geçen yılın harç ücretlerini yatırmalarını istiyorlar öğrencilerinden, geriye kalan parayı ise 2. dönem tahsil edeceklerini belirtiyorlar. Kısacası HARÇ ÜCRETİ yatırma işlemleri üniversitelere göre değişiklik gösterebilir. Üniversitenizin web sitesini takip etmenizde büyük fayda var.

Not 1: Bazı üniversiteler için harç ücretinizi kayıt için gittiğinizde kampüste bulunan banka şubelerinden de yapabilirsiniz. Ancak kayıttan önce yapmanız daha sağlıklı olur ve kayıt günü vakit kaybetmenizi engeller.

Kayıt için gerekli belgeleri kayıt haftası öncesi tamamlamayı unutmayınız.

Bkz. Üniversitelere Kayıt için Gerekli Belgeler

Bkz2: Üniversite Harç Ücretleri Kalktı Mı?

Gelişmeleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

Bir yorum bırakın