2013 AÖF Bahar Dönemi Vizelerde Hangi Konulardan Sorumluyuz ?

12
4787

AÖF bahar dönemi vizeleri (ara sınavlar) 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde yapılacak, bu sınavda sorumlu olduğunuz üniteler aşağıdaki dosyamızda “AS” şeklinde belirtilmiştir.

Genel itibariyle kitaplardaki ünitelerin yarısından sorumlu olacaksınız yine. 10 ünite varsa bir ders kitabında, 5 üniteden. 8 ünite varsa 4 üniteden vizelerde sorumlusunuz.

Finallerde yani dönem sonu sınavlarında ise tüm kitaptan sorumlu olacaksınız.

acik ogretim aof

Sorumlu olduğunuz konuları görmek için tıklayınız.

Tabloda: AS ara sınav DS dönem sonu sınavıdır. K: Krediyi belirtmektedir.

12 YORUMLAR

  1. Sorumlu olduğumuz derslere ait vermiş olduğumuz linkte İŞLETME BÖLÜMÜNE ait liste GÜZ DÖNEMİ’ne ait BAHAR DÖNEMİ’ne ait yeni listeyi ekleyebilirmisiniz. Listede İşletme bölümü 8 dönem dersleri “Belirlenecek” notu var.

  2. Merhaba,
    Önceki sistemde olduğu gibi dönem sonu sınavında en çok kitabın ikinci yarısından mı gelecek? Yani ilk 4 üniteden oratala 4 soru, kalan 4 üniteden ise ortalama 16 soru mu soracaklar? Bunun yerine tüm ünitelerden ikişer üçer sorarlarsa… Ben ara sınavdan çıktıktan sonra denk gelen bir üniteye baktım ve sadece 2 soruyu bulabildim. Ara sınavda 4 üniteden sorumlu olunan bir ders için ünitenin birinden iki birinden beş soru gibi farklı farklı mı sordular, yoksa soru sayıları ünitelere göre eşit miydi? Dönem sonu için molan soruma cevap verirseniz çok sevinirim, ona göre çalışacağım.

    • dönem sonu sınavında tüm konulardan sorumlusunuz ancak ağırlık ara sınavda görmediğiniz konulardan. sayıları değişmektedir.

  3. Merhaba güz dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı,bahar dönemi ara sınav ve dönem sonu sınavı var.Ünite dagılımları bu dönemlere göre nasıl ayrılcak?

  4. Selamn aleykum ben maliye 1.snf ogrencisiyim.yeni baslicaz Allahn izniyle calismaya ama guz donemi ve bahar donemi ara sinav ve donem sonu snavlarnda nereye kadar caliscaz yardimci olurmusunuz lutfen

  5. Merhabalar ben açıköğretim yerel yönetimler 2. sınıf öğrencisiyim il sınav da kaçıncı üniteye kadar çalışıcağımı ben nerden detaylı öğrenebilirim.

Bir yorum bırakın