2013 AÖF Bahar Vize Soruları Zor Muydu ?

5
2796

Anadolu Üniversitesi, AÖF bahar dönemi vize sorularının zorluğu ile ilgili olarak sınav yorum ve değerlendirmelerini bu sayfamızda paylaşacağız. Yorumlar için şuan sınav sürecinin sona ermesini bekliyoruz.

Vize sınavının değeri %30’dur yani bu sınavdan alacağınız puanın %30’u dönem sonu notunuza eklenecek.

AÖF Bahar dönemi vize sınavlarınız nasıl geçti ? Sizce sorularda geçmiş yıllara göre bir değişiklik var mıydı ? Görüşlerinizi, yorum kısmından bekliyoruz. 

aöf kayıt yenileme

AÖF Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/AOFacikogretimfakulte

5 YORUMLAR

  1. cok zordu rezalet resmen berbat geçti sınavım 3-4 soru haricinde hiçbirinden emin değilim ders başına….sonuçlarda finale kadar açıklanmaz şimdi halbuki 1 saatlik iş pehhh….birde nasıl bir ayarlamadırki cmts ye sabaha 1 ders ogleden sonra 1 ders pazar günü toplam 6 ders yuh artık….resmen kalmamızı istiyorlar…kalmamız için ellerinden geleni yapıyorlar… PES diyorum başkada birşey [email protected]\\?!!!!

  2. evet kesinlikle sorular cok zordu son senemdeyim ve sadece bahar döneminden derslerim var sanki soruları hazırlayan bizi örgün ögretimdeki kişilerle karşılastırıyorlar bize gelip hoca anlatmıyor sadece kıtaptan calısıyoruz yoruma dayalı sorulşar soruyorlar bu kadarda olmaz bırakamak icicn para kazanamak icicn her seyı yapıyorlar

  3. arkadaşlar türkiye ekonomisi nasıl dı sizce? kolaymıydı zormuydu.. türkiye ortalaması kaç olur çok merak ediyorum.. yüksek olursa yandk..

Bir yorum bırakın