2013 Engelli Memur KURA Tercih Sonuçları

1
2067

İlköğretim/ortaokul/ilkokul kadrolarına engelli memur alımı KURA çekilişi ile gerçekleştirilecek.  KURA çekilişi 14 Mart 2013 saat 16:00’da başlayacaktır.

Kura sonuçları için tıklayınız.

DUYURU
(14 Mart 2013)
2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme:
Kura Sonucu ile Yerleştirme İşleminin Yapılması
2013-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemi, 14 Mart 2013 tarihinde saat 16.00’da ÖSYM’nin Bilkent-Ankara’daki merkezinde yapılacaktır.

3 Ekim 2011 tarihli ve 28073 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi gereği kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

ömssKura ile yerleştirme sonuçları aynı gün içinde ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden de açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Adaylara duyurulur.

1 YORUM

  1. 2. tercih resmi gazete ve televizyonda ilan edildi. fakat ben zaten ilkokul mezunuyum 1. tercikte memur olar5ak atanmadıysanız 2. tercik hakkı kullanılacaksınız diye kimseden duymadım kimsede bana bilgi vernedi.sebebiyle 2. tercik hakımızı kullananmadım.bizi bu gibi şeylerden bilgilendirmek için kurumlarınıza bilgi edinmek için forumlar bırakabilirsiniz. bunun sorumlusu kim?

Bir yorum bırakın