2013 JANA Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

18
3735

2013 Jandarma – Astsubay JANA Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak ? Geçtiğimiz yıllarda ÖSYM sınav sonuçlarını, sınavdan 3 hafta sonra açıklamaktaydı ancak bu yıl sistem geliştiğinden daha kısa sürece açıklanmasını bekliyoruz.

SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI. TIKLA ÖĞREN!

Tahminimizce 2013 JANA sonuçları önümüzdeki 10 gün içerisinde açıklanacaktır. Yani en geç 16 Nisan’a kadar.

Sınav soruları ve cevap kitapçıklarının ise 2-3 gün içerisinde yayınlanmasını bekliyoruz. Sınav sonuçları sonuc.osym.gov.tr adresinde yer alacaktır.

Sınav ile ilgili merak ettiğiniz soruları, yorum kısmından iletebilirsiniz.

askerlik tecil

18 YORUMLAR

    • sınav sonuçları açıklandığında istatistikleri de açıklarlar o zamana dek bir bilgimiz yok. jandarma’nın sitesinden duyurulacak mülakatlar. ilgili duyurular için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  1. offffffffffffffffff açıklayın işde ik milyon kişinin girdigi sınavı hemn açıkyrsunuz on beş bin kişinin girdigi sınağı açıklamyrsnuz

  2. 1 milyon 900 bin küsürlük sınavı 6 günde açıklayan ösym,25 bin küsürlük jana sınavını 11 gündür daha açıklayamadı arkadaşlar 😀 iyi hoş cihazları yenilemişsiniz,gaye ve özveriyle çalışınca demekki 6 günde açıklanıyormuş bir sınav.cihazları yenilediğiniz gibi mantığınızı da yenileyebilseniz keşke! istikrarsız bir kurumsun!

  3. Ben universite 4 siniftayim 2 dersten kaldim diplomayi alamiyorum bu sene. Jana yi kazansamda olamiyorum dimi bilgilendirirseniz sevinirim tesekurler.

Bir yorum bırakın