2013 KPSS Başvuruları Ne Zaman Sona Eriyor ? Süre Uzatılacak Mı ?

2
1819

2013 KPSS Lisans ve Öğretmenlik için başvurular 15 Mayıs 2013 tarihinde sona erecektir. ÖSYM yaptığı açıklamada başvuru süresinin kesinlikle uzatılmayacağını belirtti. Herhangi bir başvuru süresi uzatılma haberini facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

2013 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 6-7 Temmuz 2013 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda yapılacaktır. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT), 14 Temmuz 2013 tarihinde yapılacaktır.

2013-KPSS sonuçları B Grubu Kadrolar için kullanılmayacaktır. Bu nedenle 2013-KPSS’ye sadece A Grubu ve Öğretmenlik Kadrolarına atanmak isteyen lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

Başvuru yapmak için tıklayın.

2013 kpss tercihleri

2 YORUMLAR

  1. ösym böylemi hizmet veriyor bizmi ösym ye köleyiz ösym mi bize hizmetkar lütfen işin siyasetinden çıkın insan insandır.yegane hedefiniz kutuplaşıp hep böyle cennettemi yaşayacağınızı sanıyorsunuz.Bunları siz kendiniz bilmeniz lazım ya.Biz sizden sınav süresini uzatmanızı istiyoruz lütfen sesimize kulak verin.

Bir yorum bırakın