2013 Motorlu Taşıtlar Sınav Giriş Belgeleri

0
1517

2 Şubat 2013’te yapılacak Motorlu Taşıtlar yazılı sınavı için giriş belgelerine  28 Ocak tarihinden itibaren ulaşabilirsiniz.

T.C. Kimlik numaranızla sınav giriş yerlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

>>> 2013 Ehliyet Sınavı Giriş Belgeleri <<<

Sınav Giriş Belgeleri Hakkında:

Sınav giriş belgesi fotoğraflı olup söz konusu belgede adayın salon ve kimlik bilgileri yer alır. Salon bilgilerinde adayın sınava gireceği sınav bölgesi (il/ilçe), bina, salon, sıra ve adres bilgileri yer alır. Aday, fotoğraflı sınav giriş belgesinde belirtilen sınav bölgesinde, binada, salonda ve sırada sınava girecektir. Ancak, olağanüstü durumlarda (doğal afet, yangın, vb.) Bölge Sınav Yürütme Komisyonunun teklifi ve YEĞİTEK Ölçme Değerlendirme ve Yerleştirme Grup Başkanlığının uygun görüşü ile adayın sınav yeri değiştirilebilir.

Her sınav için yeniden düzenlenen sınav giriş belgesinde MTSK’nın adı ile Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı e-Kılavuzu sınav tarihi, saati, sınava gireceği dersler ve kaçıncı sınav hakkını kullandığı,sınava gireceği sürücü belgesi sınıfı ve dikkat bölümleri yer alır. Kimlik bilgilerinde adayın T.C. kimlik numarası, adı-soyadı, baba adı, doğum yeri ve tarihi bulunur.

Adaylara ayrıca fotoğraflı sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir.
Adayın sınavdan önce sınava gireceği binaya giderek, sınav salonunu görmesi önerilmektedir.

2013 ehliyet sınavı

Bir yorum bırakın