2013 YGS Başvuru Formu Nereden Alınır ?

3
3254

YGS’ye ilk defa başvuracak olan adaylar için başvuru formlarına dair bilgilendirme yapmak istiyoruz. Bu formlar, başvuru merkezleri tarafından verilmemektedir. Öğrenciler bu formları 2 Ocak 2013 tarihinde (başvuruların başladığı tarih) osym.gov.tr adresine girip, tercihler kısmından edinebilirler.

>>> YGS Başvuru Formu <<<

NOT: YGS Başvuru formu yayınlandığında facebook sayfamızdan duyuracağız.

2013 YGS başvuru formu bilgisayara indirilmeli ardından yazıcıdan çıkarılmalıdır. Yazıcıdan çıkarılan form doğru şekilde doldurulmalı ardından başvuru yapılmalı. Sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.
Not: Başvurudan önce başvuru ücretlerini yatırmalısınız. bkz. 2-15 Ocak 2013 YGS Başvuru Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak ?

Doldurulmuş YGS Başvuru Formu Örneği:

(Kendi öğrenim bilgilerinize göre farklı şekilde dolduracaksınız ayrıntılı bilgi kılavuzda yer almakta. 2013 YGS Kılavuzu için buraya tıklayınız.)

3 YORUMLAR

  1. 2011 yılında lise bitirdim ygs girdim iyi bir yer kazanamadım açıköğretim yazdım açık öğretim 2snıfdayım suan 2011 ygs girdiğimde lise bitmişti üni okumuyordum ve ev adresimiz de değişti simdi ben bankaya 40 lira ücret yatırdım 2. oturum için. Sonra ösym sitesinden basvuru formunu indirdim yazıcıdan bastırcam doldurcam sonra ne yapıcam acaba yardımcı olur musunuz?

Bir yorum bırakın