2014 ÖSYS Ek Yerleştirme Kayıt Tarihi 24 Ekim’e Kadar Uzatıldı

3
2159

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yapılan açıklamaya göre “2014 ÖSYS Ek Yerleştirme sonucunda yükseköğretim programlarına kayıt hakkı kazanan öğrencilere yurdumuzda yaşanan sokağa çıkma vb. olaylar nedeniyle 24 Ekim 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar kayıt hakkı verilmesine karar verildiği bildirilmiştir.”

 

Ek yerleştirme kayıtları 24 Ekim’e kadar devam edecek olup, kayıt ile ilgili duyuruları üniversitenizin sitesinden takip edebilirsiniz.

ek yerleştirme tercihleri

3 YORUMLAR

  1. Selamun Aleyküm , Hocam Aöf de yerleştirme tercihi yaparken doğu illeri hangi üniversiteyi seçmesi gerekiyor yani örneğin; elazığda okumak istiyorum bulunduğum aöf bürosunda işlem yapabilmek veya bulunduğum ilden okuyambilmek için listelerde yer alan Anadolu,istanbul,Atatürk üniversiteleri bölümlerinden hangisini seçmemiz gerekiyor ki bulunduğumuz ilden okuyabilelim ?

  2. Hocam benim bir sorum daha var bilgisayar satışı,cep telefonu satışı dükkanı açabilmek ve satışını yapan elaman olabilmek için hangi bölümü tercih etmem gerekiyor? sağolun, Allah razı olsun.

Bir yorum bırakın