2014 PMYO Ücretleri Hangi Bankalara Yatırılacak ?

0
1445

Başvuruları 4-9 Haziran 2014 tarihleri arasında alınacak olan PMYO başvuru ücretleri ve ücretlerin yatırılacağı bankalar ÖSYM tarafından belirlenmiştir.

Buna göre 2014 PMYO ücretleri, mülakat sınavını başaran adaylar için 50 TL‘dir ve Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankasınıntüm şubeleri ve İnternet bankacılığı aracılığıyla, T.C. Ziraat Bankasının ATM ve İnternet bankacılığı aracılığıyla ve PTT İş Yerlerinden yatırılabilecektir.

Sınav ücreti ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir. Banka işlemlerinden kaynaklanabilecek hatalardan ÖSYM ve Polis Akademisi Başkanlığı sorumlu olmayacağından, dekont bilgileri aday tarafından dikkatle kontrol edilmelidir. Adaylar ÖSYM’ye başvurularını yapmadan önce sınav ücretini yatırmış olmalıdır.

Dikkat: Mülakat sınavını geçemediyseniz, ücreti yatırmayınız!

 

Mülakat sınavını başaramadığı hâlde yazılı sınav ücretini yatıran adaylar ile mülakat sınavını başarıp yazılı sınav ücretini
yatırdığı hâlde başvurusunu yapmayan, sınava girmeyen veya birden fazla sınav ücreti yatıran adayların yatırdıkları ücret iade edilmeyecektir. Başvuru süresi içinde sınav ücretini yatırmayan ve/veya başvurusunu tamamlamayan adaylar yazılı sınava alınmayacaklardır.

pmyo logo

Bir yorum bırakın