2015 AÖF Ara Sınav Tarihleri

0
2795

Bu yazımızda AÖF eğitimi veren üç üniversitedeki vize (ara sınav) tarihlerini sizlerle paylaşacağız. AÖF sınavları genel olarak benzer tarihlerde yapılıyor ve sınavlara yazıyı yazdığımız gün itibariyle 20 gün kalmış bulunmakta.

Anadolu Üniversitesi AÖF Ara Sınavı:

Anadolu Üniversitesi, AÖF vizelerini 12 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında yapacaktır. Sınav sonucu yaklaşık 2 hafta içerisinde açıklanacak, bu sınavın ardından Ocak ayının sonlarında 23 – 24 Ocak 2016 tarihlerinde dönem sonu sınavı gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi AÖF Ara Sınavı:

İstanbul Üniversitesinde ara sınavlar 9 – 15 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılmıştır. İÜ AÖF öğrencilerini 26-27 Aralık ve 2-3 Ocak tarihlerinde dönem sonu sınavları bekliyor.

acik ogretim aof

Atatürk Üniversitesi AÖF Ara Sınavı:

Atatürk Üniversitesi AÖF sınavları 30 Kasım’da başlayıp, 13 Aralık’a kadar devam edecektir. Final sınavları ise 16 Ocak’ta başlayacaktır.

Ara sınavlarda sorumlu olunan üniteler:

AÖF ara sınavlarında sorumlu olunan üniteler genellikle kitabın yarısıdır. Yani 8 ünite var ise adaylar bu ünitelerin 4’ünden sorumludur. Final sınavlarında ise öğrenciler kitabın tamamından sorumlu tutulur.

Bir yorum bırakın