21 Aralık İş Güvenliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

0
1865

21 Aralık 2013 tarihli İş Güvenliği Sınavı geride kaldı. İş güvenliği uzmanları sınav sonuçlarını merak etmekteler. Hemen MEB’den aldığımız bilgileri burada paylaşalım: Sınavın sonuçları 14 Ocak 2014 tarihinde açıklanacaktır. Sınav sonuçlarınıza meb.gov.tr adresinden ulaşabileceksiniz.

Sınav sonuçları açıklanmıştır. MEB.gov.tr adresine girip duyurular kısmında 21.12.2013 Tarihli ÇSGB İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, Sınav Sonuç Bilgisi‘ni bulabilirsiniz.

Sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak ?

Sınav soruları ise 23 Aralık 2013 tarihinde meb.gov.tr adresinde yer alacaktır.

21 Aralık İş Güvenliği Sınavı Soruları ve Cevapları (A, B, C Sınıfları)

İletişim:

Sınavla ilgili bilgilendirmeler ve iletişim için adaylar MEB İletişim Merkezi ”Alo 147” telefonundan yararlanabileceklerdir.
Sınavla ilgili duyuru ve ilanlar Millî Eğitim Bakanlığı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır.
Sınav soru ve cevap anahtarları 23 Aralık 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde aynı zamanda yayımlanacaktır.
Adayların sınav sonuçları 14 Ocak 2014 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.

Bir yorum bırakın