22 Mart 2013 AÖF Mazeretli Kayıt Yenileme

0
1334

21 Marta kadar kayıt yenileme yapamayanlar veya ders ekle sil işlemi yapamadan bankaya ücret yatıranlar ders ekle sil işlemi yapabilirler. Bugün için özel bir mazeret istenmemektedir.

Mazeretli kayıt gününde, bir yakınınız da sizin yerinize AÖF bürosundan veya internetten kayıt yenileyebilir.

22 Marttan sonra hiç bir mazeret kabul edilmez:

22 Mart 2013 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yenileme işleminin gerçekleşmesi mümkün değildir. Kayıt yenileme tarihleri arasında kaydını yeniletmeyen öğrencilerin rapor dâhil hiç bir mazereti kabul edilmez ve sonraki tarihlerde bahar dönemi için kayıtları yenilenmez.

 [highlight]Mazeretli kayıt yenileme tarihi olan 22 Martta yapılacak ders ekle sil işlemi için fark ücretleri: 27 Mart – 5 Nisan 2013 tarihlerinde ödenecektir.[/highlight]

acik ogretim aof11-21 Mart 2013 tarihleri arasında kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen, ancak tekrar ders ekle işlemi yapmak isteyen öğrenciler 22 Mart 2013 tarihinde 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ekle işlemi yapabilirler. Ders ekle işlemini yapan öğrencilerin ekledikleri dersin öğretim gideri farkı oluşacaktır. Oluşan dönem öğretim gideri farkını 27 Mart – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında ödemeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yasal faiz uygulaması başlatılacaktır.

Bir yorum bırakın