24 Mayıs 2014 İş Güvenliği Sınavı Başvuru Tarihleri

0
1153

2014 yılı 24 Mayıs İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifika Sınavına başvurular 3-11 Nisan 2014 tarihleri arasında, elektronik ortamda alınacaktır.

Not: Sınava başvuru artık ÖSYM aracılığıyla yapılacaktır.

ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminde hiç kaydı bulunmayan adaylar ile ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminde geçerli bir fotoğrafı (*) bulunmayan adaylar, başvurularını ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapacaklardır. ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinin adresi ÖSYM’nin İnternet sayfasında yer almaktadır. ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri başvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alacaklardır.

İş Güvenliği Sınav Ücreti ve Yatırılabileceği Bankalar:

Sınava girecek adaylar ÖSYM sistemine başvuru tarihlerinde, Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı aracılığıyla ve PTT İş Yerlerinden sınav ücretini yatıracaklardır. Sınav ücreti ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir. Banka işlemlerinden kaynaklanabilecek hatalardan ÖSYM ve Genel Müdürlük sorumlu olmayacağından, dekont bilgileri aday tarafından dikkatle kontrol edilmelidir. Adaylar ÖSYM’ye başvurularını yapmadan önce sınav ücretini yatırmış olmalıdır. 2014 yılında sınav ücreti 120,00 TL olacaktır.

iş güvenliği gri

24 Mayıs 2014 Sınavı, Sınav Uygulama Duyurusu için Tıklayınız.

Bir yorum bırakın