28-29 Aralık 2013 SPK Lisanslama Sınavı Sonuçları

0
1797

28-29 Aralık 2013 SPK Lisanslama sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı bilgisi Fotoğraflı Sınav Giriş Belgelerinde yer almaktadır. Adaylar belirtilen tarihlerde TC kimlik numaralarını ve şifrelerini girmek suretiyle http://basvuru.spl.com.tr internet adresinden sınav sonuçlarına  ulaşabilir ve internet üzerinden döküm alabilirler.

28-29 Aralık SPK Sınav Sonuçlarının Açıklanmasına Dair Notlar:
!! Adayların notlarının yer aldığı Sınav Sonuç Belgesi ayrıca adreslerine gönderilmez.
!! Sınav Sonuç Belgeleri Lisans yerine geçmez. Aday lisans alma aşamasındaki koşulları sağlamadıkça sınavda başarılı olsa bile bu belge ile lisans gerektiren görev alanlarında çalışmaya yetkili değildir
!! Adaylar sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarının http://basvuru.spl.com.tr internet adresinde yayımından itibaren en geç 7 (yedi) işgünü içerisinde http://basvuruspl.com.tr adresinden Soru İtirazları Bölümünden, kredi kartı ile her bir soru için 10 TL (On TL KDV Dâhil) yatırmak suretiyle elektronik ortamda SPL’ye yapacaklardır.
!! Adaylar Sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını ise sonuçların http://basvuru.spl.com.tr adresinden adaylara duyurulmasından itibaren en geç 7 (yedi) işgünü içerisinde yine http://basvuru.spl.com.tr adresinden Sonuç İtirazları Bölümünden kredi kartı ile her bir sınav sonucu için 10 TL (On TL KDV Dâhil) yatırmak sureti ile elektronik ortamda SPL’ye yapacaklardır.
Yukarıda belirtilen süreler içerisinde Kuruluşumuz elektronik ortamdaki kayıtlarına girmeyen itiraz başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bir yorum bırakın