Açık İlköğretim Okulu Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihleri (2012)

2
1964

Açık İlköğretim Okulu (AİO, Yeni adıyla: Açık Öğretim Ortaokulu) kayıt tarihleri MEB tarafından açıklandı. Buna göre 2012-2013 Öğretim Yılı I. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme işlemleri 13 Ağustos – 14 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt Süresi Uzatıldı:

2012-2013 öğretim yılı 1. dönem için kayıt ücreti yatırma ve kayıt yaptırma süresi 21 Eylül 2012 mesai saati bitiminde tamamlanacaktır.

[ad]

Kayıt yaptıracak/yenileyecek aday, kayıt alınan tarihler arasında 10,00 TL kayıt ücretini yatırmak için Ziraat Bankası, Halk Bankası veya Vakıflar Bankası’nın herhangi bir şubesine başvurur.

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme yaptıracakların bankalara ücret yatırırken “Açık Öğretim Ortaokulu kayıt ücreti” adı altında ücretlerini yatırmaları gerekmektedir.  “Yeni Kayıt” için başvuru yapacakların gerekli belgelerle en yakın ilkokul veya ortaokul müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. “Kayıt Yenileme”yapacak öğrencilerimiz ise kayıt ücretini yatırdıktan sonra ilkokul veya ortaokul müdürlüklerine başvuracaklardır.

2 YORUMLAR

  1. ingilizce sınavlarını korkulu rüramiz olmaktan çikarsaniz dört defa aynı sınava girmekten kurtarak bir çözüm bulsaniz beşinci sınava gircem ve hiç bir umudum yok rizeden fatma ben

Bir yorum bırakın