Açık Öğretim Fakültesi Kayıt Harç Ücretleri (2012 – 2013)

28
6565

Açık öğretim fakültesi için harç ücretleri bu yıl (2012 2013) kaldırılmıştır ancak “öğretim gideri” adı altında ücret alınmaya devam edecektir. AÖF’e kayıt yaptıracak ve kayıt yeniletecek öğrenciler bu ücretleri ödeyeceklerdir. Kabaca oranı şöyle açıklayabiliriz: Bir dönem için 250 TL alınıyorsa bunun 50′si harçtı, 200′ü ise öğrenim ücreti. AÖF harç / Öğretim gideri ücretleri aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

[ad]

Bkz: 2012 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak ?

28 YORUMLAR

  1. ben aöf kaydımı felan yenilemedim aöf otomatik kaydımı yenilemiş. 01/2012 diye 234,39 lira borç görünüyor. hem ben engelliyim bu ne demek oluyor anlamadım.

  2. Bu yıl kayıtları kaçırdık gibi görünüyor. Liseden henüz mezun oldum ve açıköğretim işletme lisansı yapmak istiyorum. Üniversite sınavına mı gireceğim? Sınava gireceksem nasıl bir puan hedeflemem ve nasıl tercih yapmam gerekiyor? Kime sorsam net bilgiye ulaşamadım. Üniversite sınavına gireceksem başvuru tarihleri ne zaman onu bile bilmiyorum..

  3. Ben dikey geçişle işletme fakültesine geçtim alttan dersim yok aktif ögrenciler ders ekle sil yapamaz diyor dersleri ben seçmeyecekmiyiym otomatik mi olacak ne yapmam gerekiyor?

  4. merhaba ben sakarya unıverste 1.sınıfta okuyorum yalnız okulu 2.dönem bırakıp acıktan devam edmek ıstıyorum böyle bır sansım varmı aceba bana bılgı verırmısınız ?

  5. merhabalar ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınfm geçen sene harç paramı yatrmadm bu senede kayıt yenılemem gerek ikisni bir yatırmak zor olacak benım için öncekını yatırsamda kaydım yenılenırmı acaba ?

  6. adalet bölümünü okuyorum 1. sınıf derslerimi veremedim o yüzden sınıf tekrar edecem kayıt yenilemesem kaydım silinirmi sonraki yıl kayıt yenileme gibi bir olanağım olur mu??

  7. Ben gecen sene maliyeye kayit yaptirdm ama yalnizca 1 dersten gecebildim bu sene 1.sinifi tekrar edecegim. 1.harc parasini yatirdm kaydim otomatik olarak yenilenmis oldumu acaba?

  8. ben adalet 2.sınıf ogrencısıyım 1sınıf 2.donemden ıngılızce dersım ff 4.yarıyıl kayıt yenılırken ne kadar ucret yatırcam kaldıgım ders ıcın ayrı bır ucret olucakmı

  9. merb arkdşlr bu konuda bilgilndrrsnz sevinirim bn sınıf tekrarı yapıyorumm güz dönemi sınvlrna grmdn bi harç ücreti ödedm şimdide onun soçları belli olmadan bi ücret dha yatıracakmıyım yoksa bahar önemini mi beklicem

Bir yorum bırakın