Açık Öğretim Lisesi 2012 Diplomaları Hazır

0
1579

Açık Öğretim Lisesi 2011 – 2012 yılı 3. dönem mezunları için diplomalar koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmiştir.

Öğrencilerimiz diplomalarının hangi halk eğitim merkezine gönderildiğini, diplomasının basılıp basılmadığını, diploma basılmamış ise nedenini öğrenmek için öğrenci numaranız ve şifrenizle birlikte sisteme girerek Mezuniyet İşlemleri menüsü altındaki Diploma Bilgileri seçeneğine tıklamaları gerekmektedir.

Diploma ücreti ne kadar ve hangi bankaya yatırılıyor ?

Diplomasını alacak öğrencilerimiz ilgili bankalara ( Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ) diploma harçlarını ödeyerek (10 TL ) dekontları ile birlikte kendileri veya vekalet verdikleri kişi aracılığıyla diplomalarını alabilirler. Daha önce Çıkma Belgesi alan öğrencilerimiz diploma harç ücretini ödediklerinden tekrar diploma harç ücreti ödemeden, ellerinde bulunan çıkma belgesiyle birlikte müracaat edeceklerdir. (Çıkma belgesini almış ve bu belgenin aslını bir kuruma vermiş ya da kaybetmiş olan öğrenciler veya vekilleri, kendi el yazıları ile bu durumlarını bildiren bir dilekçe ile başvurmak suretiyle diplomalarını teslim alabilirler.)

Bir yorum bırakın