Açık Öğretim Lisesi AÖL 2013 Sınavları Ne Zaman Yapılacak ?

82
11980

Açık Öğretim Lisesi, AÖL sınav takvimi (2012-2013) belli oldu. Buna göre AÖL sınav tarihleri şöyle:

 

AÖL Sınav Tarihleri (2012 2013) 

 

I. DÖNEM SONU SINAVLARI: 19-20 Ocak 2013
II. DÖNEM SONU SINAVLARI: 11-12 Mayıs 2013
III. DÖNEM SONU SINAVLARI: 20-21 Temmuz 2013

I. dönem sınava giriş yerlerinin internette yayınlanmaya başlanılması: 14 Ocak 2013
II. dönem sınav giriş yerlerinin internette yayınlanmaya başlanılması: 06 Mayıs 2013
III. dönem sınav giriş yerlerinin internette yayınlanmaya başlanılması: 15 Temmuz 2013

14 Ocak tarihinden itibaren Buraya tıklayarak 2012 AÖL sınavı giriş yerinizi öğrenebilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmından iletebilirsiniz
.

82 YORUMLAR

 1. mesleki açık öğretim lise öğrencisiyim ben hangi tarihte ve nerede sınava gireceğimi bilmiyorum sitemde göremiyorum nasıl bulacağımı söyleyin lütfen ACİL!!!

 2. 1 soru daha sorayım ben 9 tane ders seçtim 19 20 ocakta bunların hepsinden mi sınava gireceğim? bana ayrıntılı bir şekilde her şeyi anlatabilirmisiniz?

  • evet kendi derslerinizi kendiniz seçebilirsiniz ben kendim seçiyorum 34 kredi kadar ders olmalı e artık derslere göre kredilerde değişiyor:)

 3. açık öğretim kayıtları halk eğitim merkezinde yapılır ödemeler halk ziraat ve vakıf banktan yapabilirsiniz her sınavdan sonra kayıt yenileme vardır ders seçme hakknız var sınav tarihlerini takip et sınava gireceğin okulu bir gün çnceden gör

 4. merhaba iyi günler admin ben kendim ders seçimi yaptım yani halk eğitime gidip yaptırmadım bir sorun olurmu bununla ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  • internetten kayıt yenileme sonrası kaydınız onaylandı şeklinde bir bildirim aldınız mı çünkü öğrenci sistemine aşina değilim aöl’ün.

 5. bn maöl öğrencisiyim arkadasm aol öğrencisi bnim 240 kredim var onunsa 140 kredisi var ama o 12 tane ders seçmiş bn 9 tane ders seçebildim nasıl oluyor bu bn 9 tane seçtm baska seçemedim seçmeye calıstm olmadı nasıl oluo anlatın LÜTFEN!!!

 6. ei de arkdşlar sınava gricez kolayda bnm 6 kitap eksk okul yok dedi internetten girp takp etmen gekyo internet kitap gbii olamaz ki hem belki internetim yok bunun hesbını km vercek ya 6 kitap az deil yani kitaplar bunlar din kültürü ve ahlk blgsi 1 geometri 1 türk edebiyat 1 biyoloji 1 ekonomi 1 işletme 1 eksik bu ktaplar sölesenz de nerden bulcam bn bu ktapları ya sınava çalşamadım da ktaplarım yok çünkü okuldan istyorum milli eğitim vermyo diyo 2 senedr sparş vermş ama glmyo gören de gofret sparş ediyo 🙁

  • bu dönem kaydınızı yaptırdınız mı ? aödle sınav ücreti yok kayıt ücreti var, kaydınızı yeniletmediyseniz bu dönemki sınavlara giremezsiniz. 2. dönem içni kayıt süreci şuan aktiftir.

 7. ben 11.sınıfa kadar okudum sonra bırakmak zorunda kaldım sayfamda 4 yıllık yazıyo ama ben son senem için başvurmuştum son seneyi mi okicam yoksa baştan mı başladım yaa

Bir yorum bırakın