Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Sınav Sonuçları

0
1195

Açık Öğretim Lisesi, Batı Avrupa için 1. dönem sınav sonuçları açıklanmıştır.  Sınav sonuçlarını Öğrenci No ve Şifre ile sisteme girerek Dönem Dersleri‘nden 2012_1‘i seçerek görebilirsiniz.

Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.(Yalnızca Batı Avrupa Programı Öğrencileri)

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı öğrencileri 27-28 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan 2012-2013 eğitim-öğretim yılı 2.dönem sınavı için derslerini 25 Şubat 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar seçebileceklerdir.  Yeni kayıt öğrencilerimizden öğrenci şifreleri ellerine ulaşmamış olanlar [email protected] adresine e-posta göndererek şifrelerini yazmış oldukları  e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirler. Ders seçme süresi bittikten sonra Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce gerekli kontroller yapılarak yanlış ders seçimleri (ortak ders varken seçmeli dersin seçilmesi gibi) düzeltilecek olup, hiç ders seçmeyen öğrencilerimizin dersleri de atanacaktır.

Ders seçme işlemini, Öğrenci No ve Şifrenizle sisteme girerek, “Ders Seçme ve Kayıt Yenileme” menüsü altındaki “Ders Seçme İşlemi” seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

Bir yorum bırakın