Açıköğretim Kayıt Yenileme İçin Gerekli Belgeler ve Büro İşlemleri

0
2186

Anadolu Üniversitesi, AÖF kayıt yenileme işlemleri 22 Mart’a kadar devam edecek bu süre içinde öğrenciler ders ekle sil yapacak (1. sınıflar hariç) ardından bankalara gerekli ücreti yatıracaklardır. Öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri için bizzat bürolara gitmelerine gerek yoktur.

Ders ekle sil işlemi için buraya tıklayınız.

Bankaya yatıracağınız ücret, ders ekle sil sonunda size verilecek olan pdf’de yer alacaktır. Bu PDF’nin adı: “2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfası”dır ve bulamıyorsanız:

Yazıcıdan döküm alamayan veya daha sonra döküm alacak öğrenciler, kayıt yenileme süresi içeri-sinde, T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile http://kayit.anadolu.edu.tr adresindeki, kayıt yenileme linkine giriş yaparak “DİKKAT” başlığı altındaki “2012-2013 Bahar Döneminde Alacağınız Derslerin Dökümünü Almak İçin Tıklayınız” butonuna tıklayarak bu sayfanın dökümünü alabilirler.

acik ogretim aof

Bu sayfada öğrencilerin ders ekle-sil işlemi sonucunda “Alacağı Dersler”, “Bıraktığı Dersler”, “Ödeme Bilgisi”,“Adres, Büro ve Sınav Merkezi Değişiklik Tarihleri”, “Sınav Tarihleri” gibi önemli bilgiler yer almaktadır.

Kayıt yenileme için başka bir belge gerekmemektedir. Ders dökümü sayfası da zorunlu değildir. Bankada sistemde borcunuz ve dersleriniz çıkacaktır. Banka ödemenizin ardından dekontunuzu saklayın. Dilerseniz büroya gidip ders kitaplarınızı alabilirsiniz.

Gribilge.com

Bir yorum bırakın