Açıköğretim Kayıt Yenilemeleri İçin Son Gün 16 Kasım

2
1855

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme süreci devam ediyor. Kayıt yenileme ve ders ekle sil işlemleri için son gün 16 Kasım.

>>> AÖF Ders Ekle Sil İşlemleri <<<

[ad]

Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim – 16 Kasım 2012 tarihleri arasında “Ders Ekle Sil İşlemi” ve “Dönem Öğretim Gideri ve Dönem Öğrenim Ücreti/ Dönem Öğrenci Katkı Payı Ödemesi” olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek ve kayıt yenileme tarihleri kesinlikle uzatılmayacaktır. Bu tarihler arasında kayıt yenileme işlemini yapmayan öğrenciler, sonradan güz dönemi kayıt yenileme için herhangi bir hak iddia edemez, rapor dahil mazeret ileri süremez ve güz dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin 2012-2013 yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri ise; “Ders Ekle-Sil” ve “Kayıt Yenileme Bedelinin Bankaya Ödenmesi” olmak üzere iki aşamada yapılacak.

2 YORUMLAR

  1. ben jandarma meslek ön lisans 2 sınıfta kaldım. bu sene yani 16 kasımda kayıt yenilemedim.şimdi güz dönemi bahar dönemi falan diye bi şey olmuş güz dönemi kayıt yeniletmedik. ancak bahar dönemi kayıt yenileme yapabiliyormuyuz bu iki işlemden de yaralanamayınca aöf kayıdım donmuş mu oluyor donduysa gelecek yıl mi tekrar kayıt yenileme yapmam mı gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Bir yorum bırakın