Adıyaman Üniversitesi Yüksek Lisans Başvuruları 2014-2015

0
7302

Adıyaman Üniversitesi 2014-2015 akademik yılı için Yüksek Lisans başvuru duyurusunu yayınlamıştır. Kontenjanlar, başvuru koşulları ve diğer bilgiler aşağıda yer almaktadır.

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

2014-2015 Akademik Yılı Güz Yarıyılında, Fen Bilimleri Enstitüsü’ne bağlı Anabilim Dallarına lisansüstü eğitim için öğrenci alınacaktır. İlgili programların kontenjanları, başvuru koşulları ve başvuru tarihleri belirtilmiştir.

Başvuru şartları ve kontenjanlar için tıklayınız.

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

2014-2015 Akademik Yılı Güz Yarıyılında, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’ne bağlı Ortak Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalına lisansüstü eğitim için öğrenci alınacaktır. İlgili programın kontenjanları, başvuru koşulları ve başvuru tarihleri belirtilmiştir.

Başvuru şartları ve kontenjanlar için tıklayınız.

universite ogrencileri

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz yarıyılında, Adıyaman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne aşağıda belirtilen Lisansüstü Programlarına öğrenci alınacaktır. İlgili programların kontenjanları, başvuru koşulları ve başvuru tarihleri belirtilmiştir.

Başvuru şartları ve kontenjanlar için tıklayınız.

Adıyaman Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği’nin 20. Maddesi gereğince ve Tezli Yüksek Lisans programı için asgari şartları yerine getirmek kaydıyla, 2014-2015 Eğitim- Öğretim yılı Güz yarıyılında tezsiz yüksek lisans programından tezli yüksek lisans programına geçiş yapmak isteyen Enstitümüz öğrencilerinin geçiş şartları ve kontenjanları belirlenmiştir.

Başvuru şartları ve kontenjanlar için tıklayınız.

Bir yorum bırakın