Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzman Yardımcısı Sınavı Bilgilendirmesi

0
1195

SINAVIN ADI
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı Sınavı
SINAV ÜCRETİ
Aday, 19-30 Kasım 2012 tarihlerinde 50 (elli) TL KDV dâhil sınav ücretini, YEĞİTEK Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Beşevler/ANKARA Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

SINAV BAŞVURUSU
05-15 Kasım 2012 tarihleri arasında (www.ail.gov.tr) internet adresinden başvurularını yapan ve yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı internet sitesinde açıklanacaktır.

Bu adaylar sınav ücretini belirtilen bankalardan birine yatırdıktan sonra belgelerini Aile ve Sosyal  Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığının bulunduğu Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177  Sokak No:10/A Kat 1 Çankaya/ANKARA adresine bizzat teslim ederek sınav başvurusunu 19-30 Kasım
2012 tarihlerinde yapacaktır.
Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan  adayların/kurumların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru  dışında idari sebeple sınava girememesi durumunda, sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu/ödendi  makbuzu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek  adaylar MEB’in resmî internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumunu öğrenebilir.
SINAV YERİ
ANKARA
SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ
16 Aralık 2012 Pazar günü, Saat: 14.00

Detaylar:

 

Bir yorum bırakın