Anadolu Üniversitesi 2014-2015 Yüksek Lisans İlanları

0
1830

Anadolu Üniversitesi, 2014-2015 akademik yılı için yüksek lisans ve doktora ilanlarını yayınlamıştır. Başvurular 4-15 Ağustos’ta alınacak olup, koşul ve kontenjanlar aşağıdaki bağlantıdan incelenebilir.

 

Başvuru TARİHLERİ                                                                                :                   04-15 Ağustos 2014

MÜLAKAT SINAVINA KATILACAK ADAYLARIN İLANI               :                         18 Ağustos 2014

TÜRKÇE YETERLİK SINAVI*                                                                  :                         19 Ağustos 2014

BAŞVURU YÖNTEMİ:

1-     Başvurular, 04-15 Ağustos 2014 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin basvuruyld.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır.

2-     Adaylar başvuru yapabilmek için öncelikle sisteme T.C. Kimlik numaralarıyla giriş yaparak kendilerini tanımlayacaklar ve sistem tarafından yönlendirilerek başvurularını gerçekleştireceklerdir.

3-     Her aday ilgili Enstitüde sadece 2 ayrı programa başvuru gerçekleştirebilecektir.

4-     Başvuru esnasında bilgilerini yanlış beyan eden adayların başvuruları iptal edilecektir.

5-     Başvuru sonuçları Anadolu Üniversitesi web sitesinden ilan edilecek ve ilan edilen kayıt tarihleri arasında kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların başvuru sırasında beyan ettikleri bilgileri aşağıdaki belgelerle doğru olarak belgelendirdikleri takdirde kayıtları kabul edilecektir.

Anadolu_Üniversitesi_logo

Bir yorum bırakın