Ankara SYDV Personel Alım İlanı (Aralık 2012)

0
1205

Son başvuru 18 Aralık 2012.  İlçeler Yenimahalle ve Keçiören

SYDV Nedir ?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, 3294 sayılı kanunun amacına uygun çalışmalar yapmak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımda bulunmak üzere her il ve ilçede kurulmuştur. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün taşradaki faaliyetleri Türkiye çapında 973 il ve ilçede her ilde vali ve her ilçede kaymakam başkanlığında oluşturulmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yürütülmektedir. SYDV ilanları bu vakıfların personel ihtiyacı içindir.

1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.12.2012
İl ANKARA İlçe GÖLBAŞI / ANKARA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. – Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen-Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinden mezun olmak. – (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araçkullanıyor olmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinden mezun olmak. 2- Bilgisayar microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 3- (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. 4- Vakfımızın 3 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi norm kadrosu olup bunun iki tanesi dolu ve kadın personeldir. Yapılacak işin niteliği gereği 1 adet te erkek personele ihtiyaçduyulmaktadır. Bundan dolayı boş bulunan sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosuna mütevelli heyeti kararı gereği erkek personel alınacaktır. 5-Ankara ili sınırları içerisinde ikamet etmek. 6-Sınavlarda başarılı sayılırsa Gölbaşı ilçesinde ikamet edecek olmak. İlan için detaylıbilgiye http://www.ankaragolbasi.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 18.12.2012
İl ANKARA İlçe YENİMAHALLE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK. – PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK. – SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK. – SÜRÜCÜBELGESİ VE BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK.

PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 18.12.2012
İl ANKARA İlçe KEÇİÖREN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İYİ DÜZEYDE OFİS PROGRAMLARI KULLANABİLMEK – YALNIZCA PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNLARI – YALNIZCA PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNLARI BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR. KLİNİK PSİKOLOJİ ALANINDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ OLMAK YADAKLİNİK PSİKOLOJİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ KİŞİLER TERCİH SEBEBİDİR.

Bir yorum bırakın