Antalya’da Ücretsiz Online Eğitim

0
1169

Antalya Muratpaşa Belediyesi, 30 bin öğrenci ve 5 bin öğretmen ile ücretsiz online eğitim sunmaya başladı. Bu uygulamayla birlikte yüzbinlerce ağaç kesilmekten kurtulurken, ders kitaplarının parasal açıdan aileye getirdiği yükümlülük de ortadan kalkmış oluyor.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Muratpaşa’nın, Antalya’nın ve Türkiye’nin umudu, geleceği olan çocuklarımızın eğitimine, başarılarına destek olmak istedik. Öğrenci ve öğretmenlerimiz için www.muratpasaegitim.com adlı site üzerinden eğitim hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımızın başarılarına, ailelerin bütçelerine ve çevreye önemli katkı sağlayacak bir sistem” dedi.

Bu sistemden, Muratpaşa’da yaşayan 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm ilk ve orta okul öğrencileri ile öğretmenleri yararlanabilecek.

eğitim öğretim

Sistemden Yararlanmak İçin

İnternet sitesi üzerinden sunduğu online eğitim hizmetinden yararlanabilmek için aktivasyon numarası için kart edinmek gerekiyor. Aktivasyon kartı; Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Muratpaşa Belediyesi Eğitim ve Kurs Merkezleri ile Turunç Masa’dan temin edilebilecek. Aktivasyon kartları ile sisteme kayıt yapılıp kaynaklardan yararlanılabilir.

Bir yorum bırakın