AÖF 2015 Yatay Geçiş Kayıt Tarihleri

0
2340

AÖF yatay geçiş başvuruları sonuçlandı. Listede yer alan öğrenciler kayıtlarını 14-16 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirebilecektir.

2015-2016 öğretim yılı Güz Döneminde Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik uyarınca, Ek Madde-1’e göre Merkezi Yerleştirme Puanı, Kurumlararası Yatay Geçiş ve 6569 Sayılı Af kapsamında başvuranların listesi yayımlanmıştır.
Kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 14 – 16 Eylül 2015 tarihleri arasında “İnternet Başvuru” ve “Açıköğretim Bürosundan Kayıt” şeklinde gerçekleştirilecektir. İnternet başvurunuzu http://kayit.anadolu.edu.tr adresinin Yatay Geçiş bağlantısından gerçekleştirebilirsiniz.
Açıköğretim Fakültesi Yatay Geçiş ders ekleme işlemleri 21 – 22 Eylül 2015 tarihleri arasında http://kayit.anadolu.edu.tr adresinin Yatay Geçiş/Af Ders Ekleme bağlantısından yapılacaktır.
Yatay Geçiş İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzuna www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Kılavuzlar bağlantısından ulaşabilirsiniz.
Kayıt için gerekli belgeleri tam olarak hazırlayıp 16 Eylül 2015 tarihine kadar başvurmadığınız takdirde kayıt hakkınızı kaybedeceksiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra almanız gereken dersler ile intibakı yapılan derslerinizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bağlantısından T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile öğrenci otomasyonu sayfasına giriş yaparak takip edebilirsiniz.

Bir yorum bırakın