AÖF Ara Sınav Soruları ve Cevapları (2013 Güz)

0
1530

14-15 Aralık 2013 tarihli AÖF ara sınav soruları ve cevapları 3-4 gün içerisinde yayınlanacaktır. Sınav soruları Anadolu Üniversitesi tarafından sınav tarihinden bir kaç gün sonra yayınlanmaktadır. Aşağıda sınav soruları ve cevaplarına ulaşabileceğiniz link yer almaktadır.

>>> 2013 AÖF Ara Sınav Soruları ve Cevapları <<< Sınav soruları ve cevapları açıklanmıştır.

Not: Yoğunluk nedeniyle sitedeki bağlantılar yavaş açılmaktadır.

Not 2: saat 12:00 itibariyle site çökmüştür. Giriş yapamıyorsanız 15-20 dk sonra tekrar deneyiniz.

Ara sınavlarla ilgili diğer yazılarımız:

aöf kayıt yenileme

AÖF Sınav Soru Sorgulama Sayfası Uyarıları:

  • Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
  • Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesiİşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
  • Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
  • Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
  • Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
  • Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
  • Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
  • Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.
  • e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Bir yorum bırakın