AÖF Bahar Dönemi Adres ve Sınav Merkezi Değişikliği Yapmak İsteyenler İçin Duyuru

6
3578

AÖF bahar dönemi sınavları için sınav merkezi veya adres değiştirmek isteyen öğrenciler 22 Mart 2013 tarihine kadar değişiklik yapmalıdır. Bu tarihe kadar değişiklik yapmayan öğrenciler sınavlara eski adreslerinde girmeye devam ederler. Bu tarihten sonraki değişiklikler bir sonraki dönem için geçerli olacaktır.

Sınav merkezi değişikliği, sınav organizasyonu başladıktan sonra yapılırsa bir sonraki sınavlar için geçerli olur. Bu nedenle sınav merkezi değişikliği yaptırırken aşağıda verilen tarihleri ve açıklamaları göz önüne alarak işlem yaptırınız.
22 Mart 2013 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı bahar dönemi ara ve dönem sonu sınavlarına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. 22 Mart 2013 tarihine kadar yapılan sınav merkezi değişikliği bahar dönemi ara ve dö-nem sonu sınavları için geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler gelecek dönemi kapsayacaktır.

Adres ve Sınav Merkezi değişiklikleri nereden yapılır ?

Öğrenciler; adres, büro, sınav merkezi, e-posta adresi ve telefon numarası değişiklik işlemlerini http://ogrenci.anadolu.edu.tr ad-resinden “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkine T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak, AÖF bürolarından veya 444 10 26 numaralı telefondan yaptırabilirler. Eş, anne, baba, kardeş gibi yakınlar değişiklik yaptıramazlar.
AÖF bürosundan yapılacak değişiklikler için öğrenciler bizzat başvurmak zorundadırlar.

6 YORUMLAR

  1. ya kardeşim iki üçgün süre veriyorsunuz ben askerdeyim nte giremiyorum bu adres değişikliğini nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz

  2. şu an eskişehirde askerim bahardönemi ara sınavını 4-5 mayıs tarihlerinde sınava girebiliyorum ama 20 mayısta askerliğim bitiyor dönem sonu sınavları için değişiklik yapabilirmiyiz 22 martta adres değişikliği yapmadım..

    • o tür bir değişklik olmuyor bildiğim kadarıyla. hani vizeye başka finale başka yerde girmek gibi.
      yine de aöf bürosuna danışabilirsiniz.

Bir yorum bırakın