AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Kılavuzu 2014

2
2035

AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat – 07 Mart 2014 tarihleri arasında “Ders Ekle-Sil İşlemi” ve “Dönem Öğretim Gideri ve Dönem Öğrenim Ücreti/ Dönem Öğrenci Katkı Payı Ödemesi” olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek ve kayıt yenileme tarihleri kesinlikle uzatılmayacaktır.

Kayıt yenileme sürecine ilişkin bilgileri aşağıda yer alan kılavuzdan öğrenebilirsiniz.

>>> AÖF Kayıt Yenileme Kılavuzu <<< 

2 YORUMLAR

 1. Ben yayınlanan kayıt yenileme kılavuzuna baktımda aynen şöyle yazıyor:

  Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerden program süresi içerisinde olanlar (önlisansta 2 yıl, lisansta 4 yıl) Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemeyeceklerdir.

  Bende iktisat fakültesi kamu yönetimi okuyorum 1. sınıf 2. döneme geçtim şimdi ben para ödemeyecek miyim? Bide kayıt yenileme sayfasına giriyorum şöyle diyor:

  2013-2014 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders ekle-sil işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir.

  ama ne kadar yatıracağımı söylemiyor kafam çok karıştı bilgi verirseniz çok sevinirim .Şimdiden teşekkürler

  • ders ekle sil işlemini yaptıktan sonra size verilecek pdfde ücret yer alacaktır. katkı payı ödemeyeceksiniz ancak öğretim gideri ödemeniz gerekecek.

Bir yorum bırakın