AÖF Danışmanlık Dersleri Tüm Yurtta Başlıyor

0
1908

Anadolu Üniversitesi, aşağıda listesi yer alan dersler için öğrencilerine yüz yüze ders verecek.

Tüm Yurtta 2 Kasım 2015 Pazartesi Günü Başlıyor

2015 – 2016 Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri kapsamında yüz yüze öğretimi yapılacak 15 ders şunlardır:
– Matematik I
– Genel Muhasebe I
– İktisada Giriş I
– Hukukun Temel Kavramları
– Osmanlı Türkçesine Giriş I
– Eski Türk Edebiyatı’na Giriş: Biçim ve Ölçü
– Mikro İktisat
– İstatistik I
– Maliyet Muhasebesi
– Türk Vergi Sistemi
– Denetim
– Finansal Yönetim I
– İngilizce I
– Arapça I
– Arapça III
31 Aralık ve 1 Ocak günü yapılmayacak olan Akademik Danışmanlık Derslerinin 2015 – 2016 Öğretim Yılı Güz Dönemi, 22 Ocak 2016 Cuma günü son erecektir.

acik ogretim aof

Derslere katılım ücretsiz olacak:

Anadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi tüm yurtta 2 Kasım 2015 Pazartesi günü başlayıp, 22 Ocak 2016 Cuma günü sona erecek.
Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslere yönelik yüz yüze Akademik Danışmanlık derslerinin Güz Dönemi 2 Kasım 2015 tarihinde başlıyor. Tüm illerde ve 11 ilçede (Alanya, Bandırma, Biga, Bozüyük, Çorlu, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun, Nazilli, Polatlı) olmak üzere 97 merkezde (İstanbul 3 Merkez; Ankara, İzmir ve Eskişehir 2 Merkez) gerçekleştirilen Akademik Danışmanlık derslerine öğrencilerimiz, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecektir.
Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, 2015 Ekim ayının son haftasından itibaren bulundukları ildeki AÖF Bürosuna başvurarak veya www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinde bulunan “Öğrenme Ortamları” başlığı altındaki “Akademik Danışmanlık Hizmetleri” bölümünü inceleyerek öğrenebilirler.

Bir yorum bırakın