AÖF Dönemlik Kredili Sistem Hakkında Açıklama

2
2170

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açık Öğretim Fakültesi), İktisat, İşletme Fakültelerinin yıllık sistemdeki önlisans ve lisans programlarının tamamı 2012-2013 öğretim yılında (gelecek öğretim yılında) dönemlik-kredili sisteme geçirilecektir.

Bu nedenle kayıt yenileme ve sınav tarihleri değişecektir. Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin yıllık sistemdeki önlisans ve lisans programlarında kayıtlı öğrencilerin cep telefonlarına önemli sınav ve başvuru tarihleri gönderilecektir. Bu nedenle öğrencilerin http://aofburo.anadolu.edu.tr adresine TC. Kimlik Numarası ve şifrelerini kullanarak girip cep telefonu ve iletişim bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.

Aöf ile ilgili güncellemeleri Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Ek Bilgi İçin İLETİŞİM adresleri

  • Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
  • http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
  • E-posta: [email protected] (e-postanıza ad, soyad ve TC kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

2 YORUMLAR

  1. slm ben kamu yönetim son sınıf öğrencisiyim 6 dersi geçtim sadece türkiye ekonomisinden kaldım yeni sisteme göre nasıl olacak ben şimdi sadece türkiye ekonemisinden mi girecem yoksa daha fazla ders eklenecekmi birde bahar ve güz denem harçları nezaman yatırlacak şimdiden teşekkürler

Bir yorum bırakın