AÖF Ek Yerleştirme Kayıt Tarihleri (2014-2015)

1
2232

Açıköğretime ek yerleştirme kayıt tarihleri açıklandı. ÖSYM takvimine göre kayıtlar 13-15 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak. Anadolu Üniversitesi AÖF için ek yerleştirme kayıt işlemleri ise şimdiden başladı.

itede başvuru ve kayıt tarihi: 29 Eylül – 17 Ekim 2014 arasında görünmektedir.

2014 ÖSYS Ek Yerleştirme sonunda, Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinden birine yerleştirildiyseniz aşağıdaki linkten başvuru yapınız.

https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx

aöf 2014

Kayıt işlemleri sırasıyla:

1) INTERNET BAŞVURU
2) KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER
– Öğrenim Belgesi
– Askerlik Durumu Beyanı (sadece erkek adaylar için gereklidir)
– Fotoğraf
– Internet Başvuru Belgesi
– Fotoğraflı-İmzalı Form
– Öğrenci Bilgi Formu
3) ÖĞRENİM BEDELLERİNİN BANKAYA ÖDENMESİ
4) AÖF BÜROSUNDAN KAYIT

1 YORUM

  1. merhaba. 2009da myo da 2 yıllık bir bölüme basladım sonra özel nedenlerden dolayı okullu bitirmeden sehrime geri döndüm ama aynı zamanda kaydımı sildirmedim harcımı yatırdım askerlik tecili kalkmasın diye fakat bu sene ogrenci belgesi almak icin üniversiteme gittigimde 5. yılım oldugu ıcın ögrencilik haklarından yararlanamayacagımı soyledıler. bu sene acıkogretime kayıt olmak ıstıyordum 2 yıllık bir bölüm kazandım ek tercihlerden fakat kayıt icin gerekli belgeler arasında “Askerlik durum beyanı” var bunun için askerlik şubesine gitmem gerekiyor. eski okulumda ogrencilik haklarım bittiyse eger tecilimde kalkmıstır diye dusunuyorum. eğer tecilli degilsem askerlik şubesinden bana bu belgeyi vermeden beni askere almak istemeleri gibi bi durum söz konusu olurmu acaba? yoksa içim rahat bi sekilde askerlik şubesine gidebilir miyim ?

Bir yorum bırakın