AÖF final sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak ? (25-26 Ocak 2014)

0
1202

Anadolu Üniversitesi AÖF 2013-2014 güz dönemi sonu için sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak ? sınav giriş belge çıkartma ve yazdırma sayfası.

25-26 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak olan güz dönemi final sınavı için sınav giriş yerleri 15 Ocak’tan itibaren yayınlanacaktır. Sınav giriş belgenize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, yazıcıdan siyah beyaz veya renk olarak belgenizi çıkarmanız gerekmektedir.

AÖF Sınav giriş belgesini nasıl çıkaracağım ? Adım adım sınav giriş belgesi çıkartma işlemleri:

  • Linke tıklayıp otomasyonlardan (bulunduğunuz ülkeye göre) birine giriş yapın: http://www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi
  • TC. Kimlik Numarası veya Öğrenci Numaranızda sisteme giriş yapıp, sol üstte yer alan menüden “Sınav Giriş Belgesi”ne tıklayın.
  • Alt kısımda bulunan yazıcı simgesine tıklayarak belgenizi yazdırabilirsiniz. Aynı şekilde belgeyi indirip, ctrl + p  kombinasyonuyla da yazıcıdan çıkarabilirsiniz

aöf 2014

ÖNEMLİ UYARILAR

1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.

2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.

3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)

4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.

5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.

6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.

7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.

8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz.

Bir yorum bırakın