AÖF Final Sınavı Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayınlanacak ?

0
3294

AÖF dönem sonu sınavları 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak. Sınav giriş belgeleri ve yerlerinin ne zaman açıklanacağı ise bir çok öğrenci tarafından merak edilmekte. AÖF sınav giriş belgeleri, sınavdan bir hafta önce belli olmaktadır. 

AÖF sınav giriş belgemi nereden alabilirim ?

AÖF Bürolarından veya www.anadolu.edu.tr/acikogretim/acikogretimsistemi adresinin Öğrenci Girişi kısmına giriş yaparak belgenizi yazdırabilirsiniz.

NOT: AÖF büroları sınavların yapıldığı günler açıktır.

aöf soruları

Sınav Giriş Belgesinde öğrencilerin sınavlarına hangi derslerden, hangi il, ilçe, bina, salon, tarih ve saatte gireceği bilgileri yer almaktadır. Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir. Öğrenciler, Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde AÖF Bürolarından veya www.anadolu.edu.tr/acikogretim/acikogretimsistemi adresinin Öğrenci Girişi bölümünden T.C. Kimlik No ve şifreleri ile giriş yaparak sayfalarından alacaklardır. Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar. Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.

Sınav Giriş Belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı yapılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde AÖF büroları 08.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir yorum bırakın