AÖF Kayıt Yenileme Kılavuzu (2013)

0
1371

Anadolu Üniversitesi AÖF Kayıt yenileme sürecine dair her türlü bilginin yer aldığı kayıt yenileme kılavuzu yayınlanmıştır.

Önemli Uyarılar: 

Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerinden önce bu kılavuzun tamamını okuyunuz.

Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 11 – 22 Mart 2013 tarihleri arasında “Ders Ekle-Sil İşlemi” ve “Dönem Öğretim Gideri ve Dönem Öğrenim Ücreti/ Dönem Öğrenci Katkı Payı Ödemesi” olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek ve kayıt yenileme tarihleri kesinlikle uzatılmayacaktır. Bu tarihler arasında kayıt yenileme işlemini yapmayan öğrenciler, sonradan bahar dönemi kayıt yenileme için herhangi bir hak iddia edemez, rapor dahil mazeret ileri süremez ve bahar dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

>>> AÖF Kayıt Yenileme Kılavuzu (2013) <<<

acik ogretim aof

İLETİŞİM

1) Telefonla İletişim: Öğrencilik işlemleriniz ile ilgili sorularınız için 444 10 26 numaralı telefondan Açıköğretim Etkileşim Merkezini (Çağrı Merkezi) arayabilirsiniz.

2) E-Posta ile İletişim: [email protected] adresine ulaştırdığınız e-postalarınızın zamanında cevaplandırılabilmesi için T.C. kimlik numaranızı, ad ve soyadınızı mutlaka yazmalısınız. T.C. kimlik numarası, ad ve soyad olmayan e-postalar cevaplandırılmaz.

AÖF Basın ve Halkla İlişkiler Birimi: 0222 320 07 58

 

Bir yorum bırakın