AÖF Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır ?

12
5697

Açık Öğretim Fakültesi, AÖF Sınava giriş belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmez. Bu nedenle öğrenciler AÖF sınav giriş belgelerini sınav gününden 10 gün önce şu yollardan alabilirler:

AÖF Bürolarından veya

  • Açıköğretim Fakültesi Dönemlik-Kredili Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim önlisans ve lisans programlarında kayıtlı öğrenciler http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx adresinden, (Adresi tarayıcınıza kopyalayınız)
  • Yıllık sistemde öğretim yapılan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri önlisans ve lisans programlarında kayıtlı öğrenciler http://aofburo.anadolu.edu.tradresinden,

T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile.

bkz. AÖF Sınav Giriş Belgesi Çıkarma (2012)

 

 

12 YORUMLAR

  1. ben işletme 2011-2012 gırıslı ögrencınızım 3 dersten bütünlemeye kaldım fakat bızım ılk sene sadece bahar dönemı sınav oldu.o yuzden bütünleme sınavım hangi tarıhte ? bır sorun daha var ————- ———— sıtesıne şifreyle dahı gıremıyorum Dönemlik-Kredili Programlarda kaydınız bulunamadı. Yıllık Programlarda kayıtlı iseniz aofburo.anadolu.edu.tr adresini kullanınız. seklınde bı uyarı gelıyor neden?

  2. ben dönemlik kredili sistemde okuyorum şu an sınav giriş belgemdeki dikkat bölümüne bakınca 2 dersim olduğu halde kitapçıkta olan soruları da yanıtlamamı istiyorlar ben mi yanlış anladım bilgilendirirseniz sevininrim teşekkürler.

    • merhaba, dönemlik kredilide normalde sadece kendi dersleriniz ile ilgili soruları cevaplarsınız ancak ek bir uyarı varsa ona uymalısınız bence. Ayrıntıları buraya mail atarak öğrenebilirsiniz, geri dönüş yapıyorlar E-posta: [email protected] (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

  3. mrb ben bahar donemındekı sınavda bı sorun yasadım be sınavım kabul edılemedı kaldıgım sınavlardan butunlemeye gırdım ve gectım.ancak 2013 kaydımı yaptırmama ragmen sıtemde gırcegım sınav yerı gorunmuyor.buroya gıttım sordum bu sorundan dolayı guz donemının sınavlarına gıremıceksınız dedı ben sımdı ne yapıcam bılgılendırırmısınız.sadece 5-6ocaktakı sınavlara mı gıremıcem yoksa subattakınede mı ve akıbetım ne olcak hıc bılmıyorum

Bir yorum bırakın