AÖF Sınav Yeri ve Adresi Değişikliği Tarihleri

0
3218

AÖF sınavları öncesinde aşağıdaki tabloda belirlenen tarihler dikkate alınarak sınav yeri adres değişikliği yapılabilmektedir. Eğer 23-24 Ocak 2016 tarihli güz dönem sonu sınavlarına yeni adresinizde katılmak isterseniz, 13 Aralık Pazar gününe kadar bu değişikliği yapmanız gerekiyor.

Sınav Yeri Değişikliği Nasıl Yapılacak ?

Öğrenciler, sınav merkezi değişiklik işlemlerini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Öğrenci Girişi” bölümüne T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından, AÖF bürolarından ya da Açıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26 telefon numaralarını arayarak yapabilirler.

Değişiklikler için son tarihler:

SINAV TÜRÜ

SON DEĞİŞİKLİK TARİHİ

AÇIKLAMA

Güz Dönemi

Ara Sınavı

23 Ekim 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Güz Dönemi

Dönem Sonu Sınavı

13 Aralık 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi

Ara Sınavı

4 Mart 2016

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi

Dönem Sonu Sınavı

24 Nisan 2016

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

 

aöf kitap

Bir yorum bırakın