AÖF Tek Ders Sınavı 28 Temmuz’da Yapılacak

3
2318

Anadolu Üniversitesi,  tek ders sınavı yapacağını açıkladı. Tek ders sınavı mezun olabilecek durumda olan fakat tek dersi kalanlar için yapılacak. Sınav 28 Temmuz 2013 tarihinde yapılacaktır.

Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakültelere Kayıtlı Öğrencilere Tek Ders Sınav Hakkı…

Anadolu Üniversitesi açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı, 2012-2013 öğretim yılında tek dersten başarısız olan ve bu dersini verdiği takdirde mezun olabilecek durumdaki öğrencilere tek ders sınavı yapılacaktır.

Tek ders sınavı, 28 Temmuz 2013 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurtdışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü’de gerçekleştirilecektir.

Yapılacak tek ders sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgi 24 Haziran 2013 Pazartesi günü facebook adresimizden açıklanacaktır.

acik ogretim aof

Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Prof. Dr. Davut Aydın
Rektör

3 YORUMLAR

  1. bende bahar dönemine krediden dolayı mecburen ders ekleyemedim ve mezun olmam için o ders kaldı sadece bu benim gibi durumda olanları kapsıyor mu. kapsamıyorsa haksızlık değilmi benim gibi durumda olanların da faydalanması gerktiğini düşünüyorum. cevap verirseniz çok sevinirim

  2. 10400347032

    mustafa ersöz
    tek ders sınavı dediniz bizleri avuttunuz şimdide yine sınava giremiyorum büt sınavının kaldırılmasıyla yeterince mağdur olduk neden kimse bizi dinlemiyor ileri sürdüğünüz bahaneler hiçte tatmin edici değil sadece kendinizi düşünüyorsunuz biraz da öğrencileri düşünseniz çok daha iyi olacak madem ki büt sınavı kaldırıldı geçen yıl neden yaptınız tabi her şeye bir bahaneniz var hakkımızı meşru olan yollardan arıyoruz ama boşuna sözde mağduriyetimiz giderilecekti ön lisanstan kpss ye girdim tercih yapamıyorum biraz yardımcı olsanız ne olur ya yazıklar olsun bu üniversteye kayıt yaptırdığıma çok pişmanım.

    MEZUN olabilecek öğrenciler deniyor bende 4 yıllık bölüm okuyorum 2 yıl bitti ama bir tane ff dersim var ve neden bu sınavı giremiyorum anlamadım açıklamada deniyor ki dönem uzatan yada yıl uzatan kişiler bu sınava girecek ön lisans yada lisans deniyor ama ben giremiyorum bu kadar da kendinizi düşünmeyin öğrencileri düşünün bu kadar kişi para veriyor emek harcıyor ama kimin umurunda

Bir yorum bırakın