AÖF Ücretleri 2012

7
3600

2012 AÖF Ücretleri açıklanmıştır. Bu kayıt ücretleri ÖSYS (Yeni Kayıt), Yatay Geçiş ve AYÖS öğrencilerini kapsamaktadır. Harçlar kaldırıldı demiştik evet kaldırıldı ancak AÖF Öğrencileri için öğrenim ücreti alınmaya devam ediyor. Kabaca şöyle diyeyim: Bir dönem için 250 TL alınıyorsa bunun 50’si harçtı, 200’ü ise öğrenim ücreti. AÖF ücretleri aşağıdaki tablolarda yer alıyor.

[ad]

Ayrıca bkz. 2012 AÖF Kayıt Kılavuzu

AÖF Ücretleri (2012) 

 

7 YORUMLAR

  1. Bir yandan harçlar kalktı deniyor,bir yandan da alınacak ücretler ilan ediliyor.Kafa karıştırmaktan başka bir şey yapılmıyor.Konuya açıklık getirilirse seviniriz.

  2. merhaba. ben biyoloji bölümü mezunuyum. ikinci bi üniversite için kayıt yaptırmak istiyorum ancak lisanslara baktığımda açıköğretim fakültesi lisans bölümlerindefelsefe sosyoloji tarih edebiyat var. açıköğretim lisans bölümleri diye geçen de de ayrıyetten ingilizce öğretmenliği ve okul öncesi öğretmenliği de var. ikisi arasındaki farkı anlayamadım. şimdi ben okul öncesi yada inglzce öğretmenliği için kayıt yaptırsam bi sorun olur mu yada ne gerekio neden iki yerde farklı yazıyo öğrenebilir miyim ?

  3. merhaba ben Ticaret meslek lisesi büro yönetimi ve sekreterliği tıp sekreterliği mezunuyum kayıt yaptıracağım aöf için ama neyi nasıl yapıcam bilmiyorum lisans ön lisans falan diyor anlamıyorum yardımcı olsanız…. birde mezun olduğum bölüm dışında bir bölüm okuyabilirmiyim

  4. Meb ben iki yıllık el sanatları mezunuyum a.ö den sağlık kurumları iişletmeciliği okuyabilir miyim sınavsız kayıt yaptırabilir mıyım tskler

Bir yorum bırakın