AÖF’e Bahar Döneminde Yatay Geçiş Yapılmayacak

2
3182

Bildiğiniz üzere bahar dönemi öncesi yatay geçiş ile öğrenci almak üniversitelere bırakılmıştı. Bu karar doğrultusunda AÖF bahar dönemi öncesi yatay geçiş başvurularını kabul etmeyecektir. Bu karar MYP ile yapılacak olan geçişleri kapsamaktadır. AÖF bölümlerine yatay geçişinizi temmuz ayında yapabilirsiniz.

2015-2016 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİNDE AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT VE İŞLETME FAKÜLTELERİNE KURUMLAR ARASI, KURUM İÇİ VE EK MADDE-1’ E GÖRE YATAY GEÇİŞ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE DUYURU

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Önlisans ve Lisans Programlarına 2015 – 2016 Öğretim Yılı Bahar Döneminde Kurumlar Arası, Kurum İçi ve Ek Madde-1’ e Göre Yatay Geçiş ile Öğrenci Alınmayacaktır.
2016 – 2017 öğretim yılı için “Yatay Geçiş” başvuru tarihlerini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinde “Duyurular – Yatay Geçiş Duyurusu” ndan takip ediniz.

2016 Bahar Dönemi Yatay Geçiş Önlisans Kontenjanları ve Başvuru Tarihleri

2 YORUMLAR

  1. Merhaba iyi gunler bi sorum olucakti ben 2 yillik ucak teknolojisi bolumu okuyorum 1 kere yatay gecis yaptim bir kere daha yatay gecis yapabiliyor muyum ?
    (Suan 2.donemim bitti 3.donem icin basvuru yapicam.

Bir yorum bırakın