AÖL Ders Kitapları Nereden Alınır ?

0
6961

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ders kitaplarını AÖL Kitap Depolarından alabilirsiniz. AÖL Kitap depo listeleri aşağıdaki belgede yer almaktadır. Aynı zamanda açık öğretim lisesi ders notlarına BURAYA tıklayarak ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

[ad]

AÖL Ders Kitap Depoları

 

Açık Öğretim Lisesi / Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2012-2013 öğretim yılı I. dönem sınavı için tüm Halk Eğitimi Merkezlerince talep edilen ders notu ihtiyaçları Ekim ayı içerisinde depolara indirilmeye başlanmıştır.

 

Bu bağlamda Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme işleminin ardından öğrencilik durumu Aktif hale gelmiş öğrencilerimizden, sisteme girerek derslerini seçenler, bulundukları yerdeki kitap dağıtım merkezlerine giderek kitaplarını alabilirler.

 

2012-2013 I. Dönem İtibarıyla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İngilizce Ders Notlarında Değişik!

Açık Öğretim Lisesi / Mesleki Açık Öğretim Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. ders notları değişmiştir. Ayrıca İngilizce 6, 7 ve 8. dersleri için öğrencilere önceden dağıtılan New Bridge To Success kitabı yayımdan kaldırılmıştır. Gönderilen A1.2 kitabının 4, 5 ve 6. Theme’ ları İngilizce 6 dersi, A2.1 kitabının1, 2, 3 ve 4. Theme’ ları İngilizce 7 dersi ve yine aynı kitabın 5, 6, 7 ve 8. Theme’ ları İngilizce 8 dersi olarak okutulacaktır. Bu yüzden depolarda bulunan her iki ders grubuna ait eski kitaplar öğrencilere verilmeyecektir.

Bir yorum bırakın