Apple İş İlanı (İstanbul)

0
1251

Apple, İstanbul’da açacağı şube için kariyernet arayıcılığıyla iş ilanı yayınladı. İlana göre Envanter Uzmanı, Genius, İş Uzmanı, Mağaza Lideri, Uzman ve Yaratıcı iş alanlarında personel alınacak. 

Kendinizi Şaşırtın. Dünyayı Şaşırtın

Apple’da kariyer yapmak başka yerde çalışmaya benzemez. Burada teşvik edilir, ilham alır ve gurur duyarsınız. Çünkü buradaki işiniz ne olursa olsun, çok büyük bir bütünün parçası olursunuz.Her ayrıntı önemlidir

Ürün kutusunun her bileşeni. Tüketicimizin ürünle kurduğu her temas. Her “Size nasıl yardımcı olabilirim?” sorusu. Kısaca her şeyin bir önemi var. Üstelik bazen değil, her an. Biz Apple’da işimizi bu şekilde yaparız. Dünyanın en sevilen ürünleri böylece ortaya çıkar.

İlanlara şu adresten başvurabilirsiniz: kariyer.net/is-ilanlari/appleis-ilanlari/41825/37580/?a=2

Tarih Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
21.01.2013 Envanter Uzmanı İstanbul Apple
21.01.2013 Genius İstanbul Apple
21.01.2013 İş Uzmanı İstanbul Apple
21.01.2013 Mağaza Lideri İstanbul Apple
21.01.2013 Uzman İstanbul Apple
21.01.2013 Yaratıcı İstanbul Apple

 

Basitlik zordur

Buradaki herkese sorun. Bu iş kolay değildir. Sürekli “Neden böyle?” ve “Nasıl daha iyi olur?” sorularını sormayı gerektirir. İşimiz, bütün karmaşıklıktan kurtulup geriye yalnızca en gerekli, en kullanışlı ve en güzel şeyler kalana dek her müşteri deneyimini en baştan gözden geçirmektir: Bu ister Apple fanatiklerini bile memnun edecek bir ürün olsun, ister çağrı merkeziyle bir görüşme olsun, isterse Apple mağazasında iyi düzenlenmiş vitrini olsun.

Her yerde yaratıcılık

Apple’daki yaratıcı süreci hayal ettiğinizde, aklınıza ilk olarak insan kaynakları ya da finans bölümü gelmeyebilir. Ancak burada, sorumlulukları ne olursa olsun herkesten yaratıcı fikirler ve çözümler bekleriz. Yenilik getirmenin pek çok yöntemi vardır ve birlikte çalıştığımız insanlar her gün yeni yöntemler üretir.

Bir yorum bırakın