Aralık 2012 SYDV Personel Alımı İlanları

0
1162

Aralık ayında yapılacak olan SYDV personel alımı ilanlarını sizler için tek bir konuda topladık. Başvuru tarihleri, koşullar ve il bilgileri tablolarda yer almaktadır.

SYDV Nedir ?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, 3294 sayılı kanunun amacına uygun çalışmalar yapmak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımda bulunmak üzere her il ve ilçede kurulmuştur. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün taşradaki faaliyetleri Türkiye çapında 973 il ve ilçede her ilde vali ve her ilçede kaymakam başkanlığında oluşturulmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yürütülmektedir. SYDV ilanları bu vakıfların personel ihtiyacı içindir.

bkz: SYDV Personeli: İşe Nasıl Alınır, Ne Kadar Maaş Alır ?

 

 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Son Başvuru : 28.12.2012
İl ESKİŞEHİR İlçe SEYİTGAZİ Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – En az B Sınıfı ehliyet sahibi olmak – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Vakfımıza alınacak olan 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevilisine ait şartlar ; 1 – En az 4 Yıllık Üniversite Mezunu olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji , Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler,İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri tercih edilebilir), 2-İşe alım sürecinde geçerli olan 2011-2012 yıllarında yapılan KPSS P-3 türünden en az 60 puan almış olmak, 3-Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 4- 18 yaşından büyük 35 yaşından gün almamış olmak, 5- Görevini yapmasına engel olacak herhangi bir özrü bulunmamak, 6- Seyitgazi İlçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek(Mülakatta başarılı olan aday için geçerlidir), 7- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, 8- İyi derecede bilgisayar proğramlarını kullanıyor olmak(Mikrosof Ofis, Windovs, Exsel,Word,Power Point,Acces,İnternet), 9-Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak yada Askerlikle ilişkisi bulunmamak(Erkek adaylar için), 10-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 11- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 12-Kamu haklarından mahrum olmamak,13-Adli Sicil kaydı bulunmamak, 14-Başvuru yapacak kişilerin Eskişehir Büyükşehir İl Sınırları içerisinde 6 (Altı) aydır ikamet ediyor olmak,15-Şahıslar müracaatlarını bizzat Vakfa istenilen belgelerle ( B sınıfı Ehliyet, İkametgah belgesi) birliktye kendileri yapacak olup, Posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEM GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 26.12.2012
İl BİNGÖL İlçe GENÇ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitim veren Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak, – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1) Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitimİ veren Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak, 2) Yükseköğretim Kurulu öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından 2011 – 2012 KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 3) Saha çalışmalarına ve ekip çalışmalarına elverişli olmak. 4) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 5) Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak, 6)Bingöl İli ve İlçeleri sınırında ikamet ediyor olmak. 7) Detaylı bilgi için Genç Kaymakamlığı Resmi Web Sitesinde (http://www.genc.gov.tr/) adresinden ulaşılabilecektir.

 

Büro Görevlisi Alımı Yapılacaktır Son Başvuru : 24.12.2012
İl VAN İlçe BAŞKALE Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 2. SYD Vakfına alınacak olan personellerden Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi başvuruları için, alanında tecrübeli, İktisadi bilgilere sahip, Sosyal İncelemelerde kriterleri arasında muhakeme ve kıyaslama bilgisine sahip olmak Sadecemülakata girenlerden 3 iş günü içinde evraklarını tamamlamaları istenecektir. (Mezuniyet ve diğer belgelerin aslı yâda aslı gibidir tasdikli olanı) Belirlenen sürede evraklarını teslim etmeyenler mülakat haklarını kaybetmiş sayılacaktır. 3. Başvuru sahiplerinin ilçemiz merkez ve bağlı köylerinde 1 Aralık 2012 itibari ile ikametgâhlarının olması gerekmektedir. Başvuru tarihi itibariyle ikamet adres bilgilerinde 1 Aralık 2012 tarihinden sonra ilçe merkezine veya merkeze bağlı köylerine ikametini almış olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Yapılacaktır Son Başvuru : 24.12.2012
İl VAN İlçe BAŞKALE Alınacak Sayı 5
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 2. SYD Vakfına alınacak olan personellerden Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi başvuruları için, alanında tecrübeli, İktisadi bilgilere sahip, Sosyal İncelemelerde kriterleri arasında muhakeme ve kıyaslama bilgisine sahip olmak Sadece mülakata girenlerden 3 iş günü içinde evraklarını tamamlamaları istenecektir. (Mezuniyet ve diğer belgelerin aslı yâda aslı gibidir tasdikli olanı) Belirlenen sürede evraklarını teslim etmeyenler mülakat haklarını kaybetmiş sayılacaktır. 3. Başvuru sahiplerinin ilçemiz merkez ve bağlı köylerinde 1 Aralık 2012 itibari ile ikametgâhlarının olması gerekmektedir. Başvuru tarihi itibariyle ikamet adres bilgilerinde 1 Aralık 2012 tarihinden sonra ilçe merkezine veya merkeze bağlı köylerine ikametini almış olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 31.12.2012
İl MUĞLA İlçe DATÇA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 1- Aşağıda belirtilen fakülte veya bölümlerden lisans diplomasına sahip olmak a. Siyasal Bilgiler Fakültesi, b. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, c. felsefe grubu d. Sosyoloji, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler Bölümleri, Rehberlik, Psikoloji ve psikolojik Danışmanlık bölümleri e.iletişimfakultesi – EN AZ B SINIFI EHLİYETE SAHİP OLMAK – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – EN AZ SON ALTI AYDIR İLÇEMİZ SINIRLARI İÇERSİNDE İKAMET EDİYOR OLMAK

1 Adet Sözleşmeli Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 25.12.2012
İl ISPARTA İlçe ATABEY Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Word.Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayarsertifikasına sahip olmak. Adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden , Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinden, Hukuk Fakültesinden,İletişim Fakültesinden – En az orta seviyede İngilizce bilmek – B sınıfı ehliyet sahibi olmak – B) ÖZEL ŞARTLAR 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011-2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 80 puan almış olmak, 3-Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden , Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinden, Hukuk Fakültesinden,İletişimFakültesinden lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak veya bu bölümlerden birinde yüksek lisans yapmış olmak tercih nedeni olacaktır. 4. En az iyi seviyede İngilizce bilmek,(Sertifikaya sahip olanlar öncelikli olarak değerlendirilecektir) 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 6 En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak yada işe başladıktan sonra 3 aylık süre içerisinde en az B sınıfı ehliyete sahip olmak. 7.Word.Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak. Adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket kişilik özellikleri mesleğeuygunluk,strese dayanıklılık mesleki bilgi beceri, proje yazma ve üretme yeteneğine sahipliliği ve genel kültürleri değerlendirilecektir. 8- Atabey Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başkanlığınca 6 ay içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve taahhütleri yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi yenilenmeyecektir. 9 Vakıf komisyonu genel ve özel kriterleri yerine getiren en uygun adayı seçme yetkisine sahiptir. 10- Sınavlarda başarılı sayılırsa Atabey İlçesinde İkamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek 11- Başvuru yapan büro görevlisi adayı genel ve özel tüm şartları kabul eder. 12-Müracaatlar şahsen yapılacaktır.

SOSYAL YARDIM İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANI Son Başvuru : 30.12.2012
İl ÇANAKKALE İlçe BİGA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – ilgisayar kullanma sertifikası, (Windows ve Microsoft Qffice Programlarına hakim) iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak, – 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının; İşletme,Maliye,Muhasebe,iktisat bölümü mezunlarının başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. Başvuru tarihi itibariyle 6 ay öncesi Biga ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmasını belgelendirmek 2. Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut sakatlığı veya akıl hastalığı bulunmamak. 3. Bilgisayar kullanma sertifikası, (Windows ve Microsoft Qffice Programlarına hakim) iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak, 4. İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 5. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.12.2012
İl ANKARA İlçe GÖLBAŞI / ANKARA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. – Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen-Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinden mezun olmak. – (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araçkullanıyor olmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinden mezun olmak. 2- Bilgisayar microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 3- (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. 4- Vakfımızın 3 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi norm kadrosu olup bunun iki tanesi dolu ve kadın personeldir. Yapılacak işin niteliği gereği 1 adet te erkek personele ihtiyaçduyulmaktadır. Bundan dolayı boş bulunan sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosuna mütevelli heyeti kararı gereği erkek personel alınacaktır. 5-Ankara ili sınırları içerisinde ikamet etmek. 6-Sınavlarda başarılı sayılırsa Gölbaşı ilçesinde ikamet edecek olmak. İlan için detaylıbilgiye http://www.ankaragolbasi.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Büro Görevlisi Son Başvuru : 19.12.2012
İl İSTANBUL İlçe ŞİLE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Aktif olarak bilgisayar kullanıyor olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından mezun olmak,2-Kamu Personeli Seçme Sınavında (2011-2012) KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak,3-Son 1 yıldır Şile ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak,4-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,5-Bilgisayar ofis programlarını aktif olarak kullanıyor olmak ,6-Vakfın iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özür’ü bulunmamak, NOT: Özel şartlar www.sile.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

BÜRO GÖREVLİSİ ( DAİMİ SÖZLEŞMELİ) PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 21.12.2012
İl SİNOP İlçe AYANCIK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar Öğretmenliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden – 1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Medeni Haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3- 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4- Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak yada Askerlikle ilişiği bulunmamak (Erkek adaylar için) 5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı şuçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 8- 4 Yıllık Lisans Eğitimini tamamlamış olmak, (Bilgisayar Öğretmenliği, veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden) mezun olmak. 9- ÖSYM tarafından yapılan 2011 veya 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. 10- Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi şartları taşımak.

Büro Görevlisi İle alım talebi Son Başvuru : 19.12.2012
İl MUŞ İlçe BULANIK Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Üniversitelerin 4 yıl eğitim veren fakülte lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak İşin Süresi: Daimi (5 Ay Deneme Süreli) Görevinidevamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.Ayrıca gerekli evraklar ve bilgiler Bulanık Kaymakamlığı wep sitesinde yayınlanacaktır.Mülakat 24.12.2012 tarihinde Bulanık kaymakamlığıToplantı salonunda yapılacaktır.
Sosyal Yardım ve inceleme Görevlisi işe alım Talebi Son Başvuru : 19.12.2012
İl MUŞ İlçe BULANIK Alınacak Sayı 3
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Sosyoloji,Psikoloji,Sosyal Hizmetler,Rehberlik ve psikolojik danışmanlık,Halkla İlişkiler,İletişim ve Bilgisayar Programalrı veya Diğer Fakültelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olmak (Müracaatlarda öncelik yukarıdaki sıralamaya göre olacaktır – Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, İşin Süresi: Daimi (5 Ay Deneme Süreli) Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak Ayrıca gerekli evraklar ve bilgiler Bulanık Kaymakamlığı wep sitesinde yayınlanacaktır.Mülakat 24.12.2012 tarihinde Bulanık kaymakamlığıToplantı salonunda yapılacaktır.

Personel alımı Son Başvuru : 21.12.2012
İl KASTAMONU İlçe ARAÇ Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ olarak İstihdam edilecek personel için Üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji veya psikoloji bölümlerinden (4 yıllık ) mezun olmak, – İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında belirsiz süreli sözleşmeli ?Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi? olarak görev yapmak üzere 2 adet personel alımı yapılacaktır. Alınacak personelde, Üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji veya psikoloji bölümlerinden (4 yıllık ) mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olma şartı aranacaktır. Personel alımı ilanına ilişkin detaylı bilgi ve online müracaat adresi Araç Kaymakamlığının www.arac.gov.tr internet adresi ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının 3621356 nolu telefonundan alınabilir.
2 (İki) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 17.12.2012
İl ERZURUM İlçe PASİNLER Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar sertifikası sahibi veya okuduğu okulda bilgisayar kullanma dersi almış olmak (tercih nedenidir) – Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde en az 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarından Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (Öğretmenlik bölümleri hariç) mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – a.Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından yapılan 2011 veya 2012 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak b. Başvurusırasında Pasinler ilçesi sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. c. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını; http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx adresinden 10.12.2012 – 17.12.2012 tarihleri arasında son gün olan 17.12.2012 tarihi mesai bitimi olan saat 17:00? ye kadar yapacaktır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ç. Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 18.12.2012 tarihinde Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır. d. Başvuru sonucunda mülakata girmeye hak kazanan adaylar istenen belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini 18.12.2012 tarihi saat 17.00?ye kadar Pasinler ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edecektir. e. Mülakat 19.12.2012 tarih saat 14.00 de Vakfın toplantı salonunda başlayacak ve yapılacaktır. f. Başvuru sırasında kurumumuz tarafından aranan belgeleri inceledikten sonra eksik belgesi olanları veya aranan niteliklere uymayan başvurular kabul edilmeyecektir. g. Mülakat Sonuçları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti kararından sonra Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir ilan edilecektir. ğ. Vakfımız personel alıp almamakta veya ilana çıkılan personelin bir kısmını almakta serbesttir. h. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem başlatılacaktır. ı. Mülakat sınavını kazanan adaylarla vakıf mütevelli heyeti kararından sonra sözleşme imzalanacaktır. Bu adaylar sözleşme tarihi veya Genel Müdürlük onay tarihi itibariyle görevlerine başlayacaklardır.
1 (Bir) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 17.12.2012
İl ERZURUM İlçe PASİNLER Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar sertifikası sahibi veya okuduğu okulda bilgisayar kullanma dersi almış olmak (tercih nedenidir) – Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisin de en az 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarından Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (Öğretmenlik bölümleri hariç) mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – a.Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından yapılan 2011 veya 2012 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak b. Başvuru sırasında Pasinler ilçesi sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. c. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını; http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx adresinden 10.12.2012 – 17.12.2012 tarihleri arasında son gün olan 17.12.2012 tarihi mesai bitimi olan saat 17:00? ye kadar yapacaktır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ç. Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 18.12.2012 tarihinde Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır. d. Başvuru sonucunda mülakata girmeye hak kazanan adaylar istenen belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini 18.12.2012 tarihi saat 17.00?ye kadar Pasinler ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edecektir. e. Mülakat 19.12.2012 tarih saat 14.00 de Vakfın toplantı salonunda başlayacak ve yapılacaktır. f. Başvuru sırasında kurumumuz tarafından aranan belgeleri inceledikten sonra eksik belgesi olanları veya aranan niteliklere uymayan başvurular kabul edilmeyecektir. g. Mülakat Sonuçları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti kararından sonra Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir ilan edilecektir. ğ. Vakfımız personel alıp almamakta veya ilana çıkılan personelin bir kısmını almakta serbesttir. h. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem başlatılacaktır. ı. Mülakat sınavını kazanan adaylarla vakıf mütevelli heyeti kararından sonra sözleşme imzalanacaktır. Bu adaylar sözleşme tarihi veya Genel Müdürlük onay tarihi itibariyle görevlerine başlayacaklardır.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İŞE ALIM TALEBİ Son Başvuru : 21.12.2012
İl DİYARBAKIR İlçe KOCAKÖY Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İYİ DÜZEYDE BİLGİSAYAR BİLGİSİNE SAHİP OLMAK. – SOSYOLOJİ VEYA PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK MEZUNU OLMAK – EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – * ERKEK OLMAK ( VAKFIMIZDA ÇALIŞAN DİĞER İKİ PERSONELİN BAYAN OLMASI SEBEBİYLE VAKIF MÜTEVELLİ HEYETİ ERKEK PERSONEL ALMAYI UYGUNBBULMUŞTUR ) * 5 AY DENEME SÜRELİDİR * ASKERLİİK GÖREVİNİ YAPMIŞ OLMAK ( TERHİS BELGESİ İSTENECEKTİR ) * SÖZLEŞME İMZALANDIKTAN SONRA KOCAKÖY İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETMEYİ KABUL VE TAAHUT ETMEK. * YEREL DİLİ KONUŞUYOR OLMAK ( MULAKAT ESNASINDA TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR ) * İYİ DÜZEYDE MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP OLMAK

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 18.12.2012
İl ANKARA İlçe YENİMAHALLE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK. – PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK. – SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK. – SÜRÜCÜBELGESİ VE BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK.

PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 18.12.2012
İl ANKARA İlçe KEÇİÖREN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İYİ DÜZEYDE OFİS PROGRAMLARI KULLANABİLMEK – YALNIZCA PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNLARI – YALNIZCA PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNLARI BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR. KLİNİK PSİKOLOJİ ALANINDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ OLMAK YADAKLİNİK PSİKOLOJİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ KİŞİLER TERCİH SEBEBİDİR.
Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 13.12.2012
İl KONYA İlçe SARAYÖNÜ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar kursu belgesi olmak – En az B sınıfı ehlityet sahibi olmak – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin, bölümlerinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak, muhasebe bilmek tercih nedeni olacaktır. 2- En az ilan tarihinden önceki gün itibari ile Sarayönü İlçe Mülki İdare Sınırları İçerisinde İkamet ettiklerini belgeleyen Erkek adaylar başvuru yapabilecektir. 3- 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4- Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5-En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip ve iyi derece araç kullanıyor olmak,

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 17.12.2012
İl KONYA İlçe EREĞLİ / KONYA Alınacak Sayı 3
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – OFFİCE vb. PROGRAMLARI KULLANABİLİR OLMAK – İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, EĞİTİM FAKÜLTELERİ, FEN EDEBİYATFAKÜLTELERİ İLE SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ, İLETİŞİM, FENEDEBİYAT FAKÜLTESİ ve SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK – EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1.BAŞVURU TARİHİNDEN ÖNCE SON 6 AY İÇERİSİNDE EREĞLİ’DE İKAMET EDİYOR OLMAK 2.GÖREVİNİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK AKIL HASTALIĞI, VÜCUT SAĞLIĞI VE ÖZRÜ BULUNMAMAK, 3.ALINACAK PERSONELLERİN ARAÇ KULLANMASINA, SEYAHAT ETMESİNE MANİ BİR HALİNİN BULUNMAMASI, 4.İŞİN SÜRESİ; BELİRSİZ SÜRELİ (DAİMİ), (2 AY DENEME SÜRELİ) PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ DİĞER BİLGİLERE www.konya-eregli.gov.tr/ ADRESİNDEN ULAŞILABİLİR İRTİBAT TELEFONU:0332 7126174 MÜLAKATA; ALINACAK PERSONEL SAYISININ 5 KATI KİŞİ ÇAĞIRILACAK OLUP MÜLAKAT TARİHİBAŞVURU SÜRESİ BİTİMİNDEN SONRA DUYURULACAKTIR.

REFAHİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA BÜRO GÖREVLİSİ (1 KİŞİ) ALIMI Son Başvuru : 17.12.2012
İl ERZİNCAN İlçe REFAHİYE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – sertifika sahibi olmak veya üniversitede bilgisayar dersi aldığını ispat edici belge sunmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-Başvuru sonrasında mülakat tarihinde kurumumuz tarafından adayların belgeleri incelenecek olup, eksik belgesi olan adaylarınbaşvuruları kabul edilmeyecek, gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. 2- Değerlendirmeye esas alınacak puan hesabında sınav sonuç puanın (KPSS Puanı) % 50 si ile mülakat puanının % 50 sinin toplamı geçerli sayılacaktır. 3- Erzincan İli (ilçeler dahil)sınırlarında son bir yıl içerisinde en son altı ay ikamet ediyor olmak 4- Personel alımına ilişkin ilan metni www.refahiye.gov.tr adresinde ilan edilmiştir. Burada özel ve genel şartlar ayrıca belirtilmiştir. 5 En az 4 yıllık Yükseköğretim lisans bölümlerinin birinden mezun olmak, 6 Sosyaliletişim becerisine sahip olmak, 7 Bilgisayar programları kullanabilmek ve sertifika sahibi olmak, 8 2011 veya 2012 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı?nda KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 9- Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp, almamakta serbesttir.

1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 17.12.2012
İl DİYARBAKIR İlçe ÇÜNGÜŞ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR KULLANABİLME SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK – B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP OLMAK – VARSA İŞ DENEYİMBELGESİNE SAHİP OLMAK. SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK. 5 AY DENEME SÜRELİ OLACAKTIR.İŞE ALIMI KABUL EDİLEN ADAY İÇİN ÇÜNGÜŞTE İKAMET ETMEYİ KABUL VE TAAHÜT ETMEK.

TAŞOVA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI Son Başvuru : 14.12.2012
İl AMASYA İlçe TAŞOVA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BELGELENDİRİLMELİ – ? Öğrenim süresi en az 4 ( dört ) yıl olan yükseköğretim kurumlarının Fen Edebiyat Bölümü Mezunları, Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Sosyoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim bölümleri ile Mühendislik Bölümleri, İ.İ.B.Fakültesi Mezunları, Muhasebe, Ekonomi, İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümlerinden birinden mezun olmak, – EN AZ ( B ) SINIFI – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Taşova Kaymakamlığı?nın http://www.tasova.gov.tr/ ADRESİNDE YAYINLANMIŞTIR

ANTALYA İLİ AKSEKİ İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞINA BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞM… Son Başvuru : 16.12.2012
İl ANTALYA İlçe AKSEKİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylıBilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak.İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak. – Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitimveren ”Siyasal Bilgiler, Uluslararası ilişkiler, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” bölümlerinden birinden mezun olmuş olmak. Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. – En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – PERSONEL ALIMINDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR a ) Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitimveren ”Siyasal Bilgiler, Uluslararası ilişkiler, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” bölümlerinden birinden mezun olmuş olmak. Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. b ) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. c ) En az 6 aydır Akseki İlçesinde ikamet ediyor olmak. d ) Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da MilliEğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. e ) İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak. f ) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. g ) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyeti’ nin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmak ve bunları yapmasına mani herhangi bir engeli bulunmamak. h ) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyeti’ nin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçektensahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak ı ) Ayrıca Mesleğinde deneyim sahibi olmak, muhasebe bilmek vs. gibi özellikler tercih sebebi olabilir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Son Başvuru : 14.12.2012
İl ÇANKIRI İlçe ÇERKEŞ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak.

Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 10.12.2012
İl SAKARYA İlçe TARAKLI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Okulda bilgisayar eğitimi aldığına dair Transkript ya da M.E.Bakanlığı onaylı Bilgisayar Sertifikası – B sınıfı – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – – Son 6 aydır Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek. (Taraklı?da ikamet ettiğine dair belge ibraz etmek.) – Bilgisayar ofis programlarına hâkim olmak. -Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. – Sözleşmeli Personel İş Başvuru Formu (Başvuruformu) ve Dilekçe, (www.tarakli.gov.tr adresinden temin edilebilir) – Bitirdiği okul diploması veya çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. – TC kimlik numaralı Nüfus Cüzdanının aslı ve 2 adet fotokopisi. – 2011 veya 2012 yılı KPSS Sınav sonuç belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. – Son 6 ay içinde çekilmiş, 2 Adet vesikalık fotoğraf – Adli sicil kayıt belgesi – Özgeçmiş – CV (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, eğitimdurumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.) – Varsa muhasebe bilgi ve deneyimine sahip olduğunu kanıtlayıcı belgeler. – Varsa Sertifika gibi nitelik belirten diğerbelgeler. (Yabancı dil vb.) – Başvurular şahsen yapılacak olup posta ve faks ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 4
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ve Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi,Uluslararası İlişkiler bölümlerinden birinden ve Hukuk Fakültesi (Avukatlık Stajını Yapmış olmak) mezunu olmak. 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge. 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Üniversitelerin İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun ve bayan olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 7- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 8- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Üniversitelerin Fen Edebiyat Fakülteleri bölümlerinden birinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak. 10- İl merkezi ve merkez köyler dışındaki başvurular kabul edilmeyecektir ( Son 6 ay içinde kendisi veya ailesinin ikametini belgelendirmesi istenecektir.)
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak. 10- İl merkezi ve merkez köyler dışındaki başvurular kabul edilmeyecektir ( Son 6 ay içinde kendisi veya ailesinin ikametini belgelendirmesi istenecektir.)
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak iş deneyimi olanlar tercih edilecektir. 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Bilgisayar Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin PDR bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 7- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 8- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Fars Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 7- En az B sınıfı Sürücü Belgesinin olması 8- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 9- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 10- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.
Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- MEB onaylı Bilgisayar Sertifikası almış olmak. 9- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 10- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak. 11- İl merkezi ve merkez köyler dışındaki başvurular kabul edilmeyecektir ( Son 6 ay içinde kendisi veya ailesinin ikametini belgelendirmesi istenecektir.)
Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru: 10.12.2012
İl VAN İlçe MERKEZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; 1- Fakültelerin Muhasebe bölümünden mezun olmak 2- T.C. Vatandaşı olmak. 3- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir) 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 6- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 7- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge 8- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özrü bulunmamak. 9- MEB onaylı Bilgisayar Sertifikası almış olmak. 10- En az B sınıfı Sürücü Belgesinin olması. 11- Başvurunun yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş 35 yaşından gün almamış olmak.

SULTANDAĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 10.12.2012
İl AFYONKARAHİSAR İlçe SULTANDAĞI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – WİNDOWS, WORD,EXCEL, POWERPOİNT KULLANABİLİYOR OLMAK – İNGİLİZCE BİLMEK – EN AZ B SINIFI – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1) İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint vb.) kullanabiliyor olmak ve bilgisayar alanındaders aldığına dair transkript ya da bilgisayar sertifikasına sahip olmak. 2) En az (B) sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak, aktif olarak araçkullanabiliyor olmak, 3) Yerel ve AB Projelerini hazırlama, değerlendirme, yürütebilecek bilgi birikimine sahip olmak ve işlemleri takip edebilecekderecede İngilizce bilmek, 4) Sınavda başarılı sayılırsa Sultandağı ilçesinde ikamet edeceğini taahhüt etmek, 5) Sınav için gerekli şartları taşımadıkları sonradan anlaşılanlar sınavı kazanmış ve göreve başlatılmış olsalar dahi sınavları iptal edilir ve görevlerine son verilir. Bu yüzden hiçbir hak talep edemezler. 6) Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 3 katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda 1 asil 1 yedek olmak üzere 2 aday belirlenecek, asiladay ile sözleşme yapılacaktır. 7) Kazanan adaylarla 6 aylık deneme süreli sözleşme imzalanacak olup, bu süre sonunda performansa dayalı olarak, sözleşme yenilenecek veya fesih edilecektir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONELi ALIMI İLANI Son Başvuru : 07.12.2012
İl ANTALYA İlçe KAŞ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar Programlarını Kullanabilmek – 4 Yıllık Yükseköğretim İnşaat Mühendisliği ,Halkla İlişkiler ve Tanıtım,İngilizce İşletme, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak-Yabancı Dil Bilmek(tercih sebebi olabilir) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Başvuracakadayların Antalya İli Kaş İlçesi sınırları içerisinde 6 aydan beri ikamet etmesi zorunludur. Detaylı ilan bilgisine Kaş Kaymakamlığı Resmi websitesinden (www.kas.gov.tr) ulaşılabilir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GREVLİSİ İŞE ALIM TALEBİ Son Başvuru : 12.12.2012
İl İSTANBUL İlçe BAĞCILAR Alınacak Sayı 6
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLMEK. – SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK,HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM,İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ,KAMU YÖNETİMİ VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK. – B SÜRÜCÜ EHİLYETE SAHİP OLMAK (AKTİF) – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Son Başvuru : 06.12.2012
İl KASTAMONU İlçe ŞENPAZAR Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Personel sayısının 3 (Üç) katı kadar kişi geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. 2- 4 yıllık YüksekÖğretim kurumlarının her hangi bir bölümünden mezun olmak. 3- Temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 4- Adayların Şenpazar?da ikamet ediyor olması ve sınavın açıldığı tarihten geriye dönük olarak 6 ay ikametgahının Şenpazar?da olması ve bunu nüfus idaresinden alacağı yazılı belge ile belgelendirmesi.

1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 07.12.2012
İl KIRKLARELİ İlçe LÜLEBURGAZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – SERTİFİKA SAHİBİ VEYA OKUDUĞU OKULDA BİLGİSAYAR DERSİ ALDIĞINA DAİR BELGE – SOSYALHİZMETLER,SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK,HALKLA İLİŞKİLER VE FELSEFE BÖLÜMÜ – EN AZ B SINIFI EHLİYET – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – – ÖZEL ŞARTLAR: 1) En az 4 yıllık Yüksek Öğrenim Kurumundan mezun olmak. (Müracaat edebilecek olan okul bölümleri ve Tercihen öncelik sırası Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Felsefe Bölümü.) 2) Bilgisayar kullanıyor olmak.(Sertifika sahibi veya okuduğu okulda Bilgisayar dersi aldığına dair belge) 3) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 4) En az B Sınıfı ehliyete sahip olmak. 5) Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. 6) Adli Sicil kaydı bulunmamak. 7) İlçe dışından başvurulmaması ve En az 2 (İki) yıl Ailesi veya kendisinin Lüleburgaz?da ikamet ediyor olması. 8) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.

Bir yorum bırakın