Bahçeşehir Üniversitesi Kayıt Tarihleri (2012)

2
2281

Üniversiteyi kazanan öğrenciler için Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Kayıtları Beşiktaş yerleşkesinde 3-7 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıtlar belirtilen tarihler arasında her gün saat 08.30 ile 17.30 arasında yapılacaktır.  Kayıt için gerekli belgeler, aşağıdaki listede yer almaktadır herhangi bir nedenle dolduramayanlar kayıt bürosundan belge alabilecektir. Tüm evrakları kayıt günü öncesinden hazırlamanız kayıt günü sıkıntı çekmemeniz için önemlidir.

[ad]

KAYIT İÇİN GEREKEN BELGELER

1)    2012-LYS Sonuç Belgenizin internet çıktısı ,

2)    Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi: Bu belgelerin fotokopileri kayıt sırasında Üniversitemizce  “Aslı Gibidir.” onayından sonra asılları iade edilir.

3)    Nüfus Cüzdanı: Bu belgenin fotokopisi kayıt sırasında Üniversitemizce “Aslı Gibidir.” onayından sonra aslı iade edilir.

4)    Adres bildirim beyan  formu, ,

5)    Askerlik durumu beyan formu,

6)    Veli Bilgilendirme Formu,

7)    1 Fotoğraf,

8)    Öğrenim ücreti banka onayı. (Kredi kullanacak olanların ödeme işlemlerini son güne bırakmamaları önemle rica olunur..)

9)    MYO Deniz Ulaştırma ve İşletme bölümü için “ Gemi Adamı Olur Sağlık”  raporu

 

Not:  Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile yerleşen adaylar bu belgelerden hariç mezun oldukları önlisans programından almış oldukları önlisans diplomasıtranskript  ve ders içeriklerini getirmeleri gerekmektedir.

*Yukarıda belirtilen  beyan formlarının çıktılarını doldurup imzaladıktan sonra , kayıt esnasında kayıt bürosuna teslim etmeniz gerekmektedir.

*Formları herhangi bir nedenle dolduramamış olanlar bu formları kayıt bürosundan temin ederek de doldurabilirler.

 KAYNAK VE AYRINTILAR

 

2 YORUMLAR

Bir yorum bırakın