Başkent Üniversitesi Kayıt Tarihleri ve Yerleri (2012)

0
1515

Başkent Üniversitesi yeni öğrenci kayıtları bölüm farketmeksizin 03-07 Eylül 2012 tarihlerinde 09.00 – 17.00 saatleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda yapılacaktır. Kayıt için gerekli belgeler aşağıda yer almaktadır.

[ad]

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Öğrenci Kayıt Bilgi Formu
(T.C. Kimlik Numaranız bu alanda online olarak yayınlanacak form doldurulup çıktı alınabilir veya Öğrenci İşleri Danışma bankosundan temin edilebilir.)

2. Adayın mezun olduğu okuldan aldığı diplomanın aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi
(Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz.)

3. Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi

4. 29 yaşıdan büyük yükümlülerin Askerlik Şubesi Başkanlıklarından alacakları Askerlik durum belgesine göre kayıtları yapılacaktır.

5. 6 adet (4,5 cm x 6 cm boyutunda) fotoğraf
(Fotoğraflar son altı ay içinde çekilmiş olmalıdır. Kayda gelirken 6 adet resmin arkasına öğrenci adı, soyadı ve kazanılan bölüm/programın tükenmez kalem ile yazılmış olması gerekir. )

6. Öğretim ücretinin ilk taksitinin yatırılmış olduğunu gösteren Banka dekontunun aslı

ÖĞRENCİLER İÇİN ÖNEMLİ NOT:

– Adayların kayıt için şahsen başvurmaları gerekmektedir, eksik belge ve posta ile kayıt yapılmaz.

– Kayıt işlemleri için geçerli ve bir e-posta adresi ibraz edilmesi zorunludur. E-posta adresi olmayanların kayda gelmeden önce mutlaka bir e-posta (hotmail, gmail vb..) adresi edinmeleri gerekmektedir.

Öğrenim ücretleri, İngilizce Hazırlık Sınavı, Yurt başvuruları ve Öğrenci işlerine ulaşım rehberi için tıklayınız: Başkent Üniversitesi Kayıt

Bir yorum bırakın